Antykwariat Numizmatyczny Stare Monety Waldemar Matyla

Skup i sprzedaż starych monet

Antykwariaty
ul. 28 Czerwca 1956 r. 113/2a, 61-567 Poznań Wilda, wielkopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Antykwariat Numizmatyczny Stare Monety Waldemar Matyla
ul. 28 Czerwca 1956 r. 113/2a, 61-567 Poznań Wilda, wielkopolskie
NIP
7771649400
Telefon
Antykwariat Numizmatyczny Stare Monety Waldemar Matyla

Informacje

Opis działalności firmy Antykwariat Numizmatyczny Stare Monety Waldemar Matyla w Poznań
Antykwariat Numizmatyczny Stare Monety istnieje na rynku od 2011 roku. Zajmuje się skupem i sprzedażą monet. Siedziba działalności znajduje się w Poznaniu. Jego właścicielem jest Waldemar Matyla.
Produkty i usługi
W dzisiejszych czasach kolekcjonerstwo jest nieco mniej popularne niż kiedyś. Starsze pokolenia bez wątpienia pamiętają wypchane po brzegi segregatory z kolorowymi, bajkowymi karteczkami czy wymianę pokemonowych Tazosów, które znaleźć można było w chipsach. Za czasów naszych rodziców czy dziadków bez wątpienia najmodniejsze były klasery ze znaczkami pocztowymi oraz kolekcje starych monet, które niektórzy posiadają do dzisiaj.

Antykwariat Numizmatyczny Stare Monety zajmuje się skupem i sprzedażą monet kolekcjonerskich, złotych i srebrnych. Posiadamy monety średniowieczne oraz te z czasów współczesnych. Nasza działalność obejmuje również skup staroci, do których należą między innymi:
- pocztówki,
- stare znaczki,
- banknoty,
- medale,
- stare zdjęcia żołnierskie,
- szable,
- bagnety.

Pracownicy firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, które połączone jest z ogromną pasją. Do swoich obowiązków podchodzą bardzo profesjonalnie i rzeczowo. Wszystkim Klientom gwarantujemy bezpłatne i fachowe doradztwo oraz wycenę. Skupowi w naszym antykwariacie podlegają zarówno pojedyncze rzeczy, jak i całe zbiory. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Firma Antykwariat Numizmatyczny Stare Monety Waldemar Matyla z lokalizacji: Poznań świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie, Poznań

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
E
Ernest
Miałem zbiór starych monet. Zdecydowałem się je sprzedać w tym antykwariacie i jestem bardzo zadowolony. Otrzymałem naprawdę fajną cenę :D