Antykwariat Numizmatyczny Stare Monety Waldemar Matyla

Skup i sprzedaż starych monet

Antykwariaty
ul. 28 Czerwca 1956 r. 176, 61-507 Poznań Wilda, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Antykwariat Numizmatyczny Stare Monety Waldemar Matyla

Informacje

Opis działalności
Antykwariat Numizmatyczny Stare Monety istnieje na rynku od 2011 roku. Zajmuje się skupem i sprzedażą monet. Siedziba działalności znajduje się w Poznaniu. Właścicielem jest Waldemar Matyla.
Produkty i usługi
W dzisiejszych czasach kolekcjonerstwo jest nieco mniej popularne niż kiedyś. Starsze pokolenia bez wątpienia pamiętają wypchane po brzegi segregatory z kolorowymi, bajkowymi karteczkami czy wymianę pokemonowych Tazosów, które znaleźć można było w chipsach. Za czasów naszych rodziców czy dziadków bez wątpienia najmodniejsze były klasery ze znaczkami pocztowymi oraz kolekcje starych monet, które niektórzy posiadają do dzisiaj.

Antykwariat Numizmatyczny Stare Monety zajmuje się skupem i sprzedażą monet kolekcjonerskich, złotych i srebrnych. Posiadają monety średniowieczne oraz z czasów współczesnych. Działalność obejmuje również starocia, do których należą między innymi:

- pocztówki,
- stare znaczki,
- banknoty,
- medale,
- stare zdjęcia żołnierskie,
- szable,
- bagnety.

Pracownicy firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, które połączone jest z ogromną pasją. Do swoich obowiązków podchodzą bardzo profesjonalnie i rzeczowo. Swoim Klientom gwarantują bezpłatne, fachowe doradztwo oraz wycenę. Skupowi podlegają zarówno pojedyncze rzeczy, jak i całe zbiory.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń