Kaja. Przedsiębiorstwo budowlano - inżynieryjne

Zajmujemy się budową chodników oraz dróg z nawierzchni betonowo-asfaltowej

ul. 28 Czerwca 1956 r. 392, 61-441 Poznań Wilda, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(61) 832 20 27
Adres korespondencyjny
ul. 28 Czerwca 1956 r. 392, 61-441 Poznań Wilda, wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo budowlano-inżynieryjne Kaja znajduje się w Poznaniu. Działalność rozpoczęliśmy w 1988 roku. Zajmujemy się budową dróg i mostów. Ofertę kierujemy przede wszystkim do firm. Właścicielką jest Hanna Dyba.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest wykonawstwo dróg i chodników. Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Oferujemy budowę ulic, budowę mostów, budowę chodników, budowę placów, budowę chodników z płyt, budowę kanalizacji deszczowej, budowę sieci wodno-kanalizacyjnych, budowę oczyszczalni ścieków, a także stabilizację gruntu cementem. Chodniki i drogi budujemy z kostki brukowej, kostki granitowej, mozaiki, płytek chodnikowych, trylinki, nawierzchni betonowej, a także nawierzchni asfaltowo-betonowej.
Specjalizujemy się również w naprawie sieci kanalizacyjnych i sieci wodociągowych. Wykonujemy także roboty ziemne, budujemy kanalizacje sanitarne i wykonujemy infrastrukturę wraz z zielenią.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem budowlanym i transportowym. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe.
Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i na naszą stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń