"Kaja" Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne

budowlane usługi wodno-kanalizacyjne

Usługi wodno-kanalizacyjne
ul. 28 Czerwca 1956 r. 392, 61-441 Poznań Wilda, wielkopolskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(61) 832 20 27
Adres korespondencyjny
ul. 28 Czerwca 1956 r. 392, 61-441 Poznań Wilda, wielkopolskie

Informacje

O nas
Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne "Kaja" współpracuje z Przedsiębiorstwem Budowy Dróg "Roman Dyba" Sp. z o.o., które to specjalizuje się w kompletnej budowie dróg i ulic, w budowie placów, parkingów oraz chodników, sieci wodociągowo-kanalizacyjnych, jak również wykonujewiele innych usług ogólnobudowlanych.

Przedsiębiorstwo „Kaja” zatrudnia doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych pracowników oraz kompetentną i rzetelną kadrę kierowniczą oraz inżynieryjno-techniczną. Wyposażona jest w nowoczesny, specjalistyczny sprzęt budowlano-transportowy, co skutkuje terminowością oraz jakością świadczonych usług (z odpowiednią starannością oraz z zachowaniem wszelkich norm oraz wymagań).

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
Opis działalności
Oferujemy budowę kanalizacji deszczowej i sanitarnej, wykonawstwo infrastruktury wraz z zielenią, kompletną budowę dróg i ulic, placów, parkingów oraz chodników z kostki brukowej, kostki granitowej, mozaiki, płytek chodnikowych, trylinki oraz nawierzchni betonowej i nawierzchni asfalto-betonowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Produkty i usługi
"Kaja" Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne (wraz z Przedsiębiorstwem Budowy Dróg "Roman Dyba" Sp. z o.o.) oferuje kompletną budowę dróg i ulic, budowę placów, parkingów i chodników z:

- nawierzchni betonowej
- nawierzchni asfalto-betonowej
- kostki brukowej
- kostki granitowej
- mozaiki
- płytek chodnikowych
- trylinki

Przedsiębiorstwo „Kaja” oferuje również wykonanie różnego rodzaju prac ziemnych (usługi ogólnobudowlane), projektów budowlanych, infrastruktury wraz z zielenią, stabilizację gruntu cementem oraz budowę:

- sieci wodociągowo-kanalizacyjnych
- sieci gazowniczych
- sieci ciepłowniczych
- kanalizacji deszczowej i sanitarnej

Zapraszamy do współpracy!
Marki i specjalizacje
Firma Nasza współpracuje z firmą "Dyba Roman" Przedsiębiorstwo Budowy Dróg Sp. z o.o. która oferuje: budowę dróg, ulic, chodników, placy. Co kompleksowo wypełnia ofertę firmy "Kaja".
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń