Przedsiębiorstwo Budowy Dróg Roman Dyba Sp. z o.o.

Usługi budowlane na najwyższym poziomie

Budowa i sprzęt drogowy
ul. 28 Czerwca 1956 r. 392, 61-441 Poznań Wilda, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(61) 830 03 61
Adres korespondencyjny
ul. 28 Czerwca 1956 r. 392, 61-441 Poznań Wilda, wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Budowy Dróg znajduje się w Poznaniu. Właścicielem firmy jest Roman Dyba. Na rynku funkcjonujemy nieprzerwanie od 1988 roku. Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu, na terenie województwa wielkopolskiego.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej firmy jest świadczenie kompleksowych usług budowlanych. Posiadamy ponad trzydziestoletnie doświadczenie, dzięki czemu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Oferta firmy skierowana jest do Klientów indywidualnych oraz firm.

Oferta firmy obejmuje:
- budowa dróg,
- budowa ulic,
- budowa placów,
- budowa chodników,
- budowa parkingów.
Place, chodniki oraz parkingi wykonujemy z kostki brukowej, kostki granitowej, mozaiki, płytek chodnikowych, trylinki, a także nawierzchni betonowej i nawierzchni asfalto-betonowej. Ponadto przeprowadzamy prace ziemne, zajmujemy się budową kanalizacji deszczowych i sanitarnych. Do naszych zadań należy również wykonawstwo infrastruktury wraz z zielenią. Uzupełnienie oferty stanowi stabilizacja gruntu cementem.

Wszelkie prace wykonujemy przy pomocy specjalistycznych maszyn. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy służą Państwu pomocą oraz fachową poradą na każdym etapie współpracy. Zapewniamy terminowość oraz atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa budowy dróg z Poznania.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń