Phsc Chemicals sp. z o.o.

Producenci farb i lakierów
ul. Droga Dębińska 29, 61-492 Poznań Wilda, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
(61) 870 40 40
Adres korespondencyjny
ul. Droga Dębińska 29, 61-492 Poznań Wilda, wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
PHSC Chemicals to poznańska spółka, od kilkunastu lat dostarczająca klientom środki chemiczne przeciwko graffiti. Malunki na ścianach są coraz większym problemem w miastach, a akty dewastacji obejmują ściany budynków mieszkalnych, zakładów przemysłowych oraz konstrukcji inżynieryjnych.
Produkty i usługi
Sposobem na zapobieganie stratom związanym z aktami wandalizmu, ale też warunkami atmosferycznymi są specjalne farby do pokrywania betonu, cegieł i innychmateriałów gładkich oraz chropowatych. Środki te dzielą się na tracone, czyli usuwane wraz z zabrudzeniami i trwałe, gwarantujące wiele lat użytkowania. W zależności od rodzaju mogą być matowe, połyskliwe i kolorowe. Najlepiej użytkować je wraz z podkładami oraz środkami do usuwania graffiti. Jest to drugi najważniejszy punkt w firmowej ofercie.
Przedsiębiorstwo posiada płyny i żele przeznaczone do czyszczenia cegieł, kamieni naturalnych takich jak piaskowiec i granit oraz szkła, folii, powłok lakierniczych i tworzyw sztucznych. Można za ich pomocą oczyszczać budki telefonicznie, płytki w publicznych łazienkach, elementy miejskiej infrastruktury i wagony.

PHSC Chemicals kompleksowo podchodzi do zagadnienia czystości, dlatego ma w swojej ofercie również:

* preparaty antyplakatowe
* preparaty do czyszczenia elewacji
* farby zmywalne do tymczasowego znakowania dróg

Preparaty antyplakatowe sprawiają, że do pokrytej nimi powierzchni nie przylegają dobrze naklejane materiały. Dzięki temu można łatwo oczyścić ściany, słupy i skrzynki z nielegalnych ogłoszeń.

Dodatkowo w zakładzie produkowane są preparaty dezynfekujące. Świetnie nadają się do oczyszczania powierzchni w saunach i salonach kosmetycznych. Tym bardziej, że poza dezynfekcją gwarantują ładny zapach.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie i jej ofercie. Więcej danych o produktach znajdą Państwo na stronie internetowej PHSC Chemicals.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

anty graffiti, zabezpieczanie antygraffiti, środki do ochrony ekranów akustycznych, środki do mycia ekranów akustycznych, środki do usuwania graffiti, czyszczenie graffiti, dostawca powłok antygraffiti, farby antygraffiti, farby elastyczne, farby zmywalne, antygraffiti grunt, hydrofobizacja, impregnacja antygraffiti, lakier antygraffiti, malowanie anty graffiti, malowanie powłokami anty graffiti, mycie ekranów akustycznych, ochrona przed graffiti, ochrona przed plakatami, podkłady anty graffiti, podkłady gruntujące, podkład gruntujący px 07, powłoki anti graffiti, powłoka anty graffiti, powłoki anty plakatowe, powłoka antyadhezyjne, powłoka antygraffiti, ktx, powłoki nieprzywierające, preparaty antygraffiti, preparat antyplakatowy, preparaty do mycia ekranów akustycznych, preparaty do usuwania farby, preparaty do usuwania graffiti, preparaty zwiększające przyczepność, preparaty antygraffiti producent, przemysłowe powłoki antygraffiti, systemy anty graffiti, środki antygraffiti, środki antyplakatowe, środki antyadhezyjne, środki zwiększające przyczepność, środki do usuwania farby, zabezpieczanie powłokami antygraffiti, zabezpieczenie przed graffiti, zmywanie graffiti, zwiększanie przyczepności, powłoki antykorozyjne, preparaty antykorozyjne, preparaty do antykorozji, środki antykorozyjne, środki do antykorozji, powłoki antykorozyjne barwne, powłoki antykorozyjne kolorowe, impregnacja betonu, impregnaty antygraffiti, impregnaty na poliwęglan, impregnaty na tworzywa sztuczne, zabezpieczanie powierzchni przezroczystych, preparaty hydrofobizujące