Phsc Chemicals sp. z o.o.

Producenci farb i lakierów
ul. Droga Dębińska 29, 61-492 Poznań Wilda, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
(61) 870 40 40
Adres korespondencyjny
ul. Droga Dębińska 29, 61-492 Poznań Wilda, wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
PHSC Chemicals to poznańska spółka, od kilkunastu lat dostarczająca klientom środki chemiczne przeciwko graffiti. Malunki na ścianach są coraz większym problemem w miastach, a akty dewastacji obejmują ściany budynków mieszkalnych, zakładów przemysłowych oraz konstrukcji inżynieryjnych.
Produkty i usługi
Sposobem na zapobieganie stratom związanym z aktami wandalizmu, ale też warunkami atmosferycznymi są specjalne farby do pokrywania betonu, cegieł i innych materiałów gładkich oraz chropowatych. Środki te dzielą się na tracone, czyli usuwane wraz z zabrudzeniami i trwałe, gwarantujące wiele lat użytkowania. W zależności od rodzaju mogą być matowe, połyskliwe i kolorowe. Najlepiej użytkować je wraz z podkładami oraz środkami do usuwania graffiti. Jest to drugi najważniejszy punkt w firmowej ofercie.
Przedsiębiorstwo posiada płyny i żele przeznaczone do czyszczenia cegieł, kamieni naturalnych takich jak piaskowiec i granit oraz szkła, folii, powłok lakierniczych i tworzyw sztucznych. Można za ich pomocą oczyszczać budki telefonicznie, płytki w publicznych łazienkach, elementy miejskiej infrastruktury i wagony.

PHSC Chemicals kompleksowo podchodzi do zagadnienia czystości, dlatego ma w swojej ofercie również:

* preparaty antyplakatowe
* preparaty do czyszczenia elewacji
* farby zmywalne do tymczasowego znakowania dróg

Preparaty antyplakatowe sprawiają, że do pokrytej nimi powierzchni nie przylegają dobrze naklejane materiały. Dzięki temu można łatwo oczyścić ściany, słupy i skrzynki z nielegalnych ogłoszeń.

Dodatkowo w zakładzie produkowane są preparaty dezynfekujące. Świetnie nadają się do oczyszczania powierzchni w saunach i salonach kosmetycznych. Tym bardziej, że poza dezynfekcją gwarantują ładny zapach.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie i jej ofercie. Więcej danych o produktach znajdą Państwo na stronie internetowej PHSC Chemicals.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

ktx,