Atoran Biuro Rachunkowe Monika Liberkowska-Słomińska

Prowadzenie pełnej i uproszczonej księgowości

Biura rachunkowe
ul. Jaworowa 47/3, 61-453 Poznań Wilda, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Atoran Biuro Rachunkowe Monika Liberkowska-Słomińska
ul. Jaworowa 47/3, 61-453 Poznań Wilda, wielkopolskie
Strona www
Telefon
Atoran Biuro Rachunkowe Monika Liberkowska-Słomińska

Informacje

Opis działalności firmy Atoran Biuro Rachunkowe Monika Liberkowska-Słomińska w Poznań
Biuro Rachunkowe Atoran znajduje się w Poznaniu. Firma posiada też filię w Czerniejewie. Jego właścicielką jest Monika Liberkowska - Słomińska, księgowa z kilkunastoletnim doświadczeniem, pracująca razem z młodszymi księgowymi. Oferta biura skierowana jest do podmiotów gospodarczych, klientów prowadzących jednoosobowe firmy i innych osób fizycznych.
Produkty i usługi
Prowadzenie firmy nierozerwalnie związane jest z obowiązkami rachunkowymi wobec państwa. Wszelkie nieprawidłowości i nieumyślne pomyłki mogą skutkować poważnymi problemami finansowymi, dlatego sprawy księgowe najlepiej powierzyć w ręce doświadczonych księgowych z biura rachunkowego Atoran. Firma oferuje prowadzenie pełnej księgowości opartej na księgach handlowych, księgowości uproszczonej z księgami przychodów i rozchodów, a także ryczałtu ewidencjonowanego. Księgowe z biura Atoran zajmują się sporządzaniem dokumentów, w tym plików JPK, deklaracji podatkowych PIT, CIT i VAT oraz ewidencji wyposażenie, środków trwałych i pojazdów. W przypadku księgowości pełnej służą wypełnianiem składających się na księgi handlowe dzienników, księgi głównej i ksiąg pomocniczych, a także wykazów inwentarza i zestawień obrotów i sald.

Klienci mogą też skorzystać z pomocy kadrowo-płacowej, która obejmuje:
-sporządzanie list płac,
-prowadzenie aktów osobowych pracowników,
-zgłaszanie pracowników do ZUS-u,
-sporządzanie umów,
-sporządzane świadectw pracy,
-przygotowywanie zaświadczeń.

W tym ostatnim przypadku są to zaświadczenia o dochodach i zatrudnieniu. Ponadto księgowe rozliczają urlopy, zwolnienia chorobowe i delegacje.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o usługach rachunkowych i kadrowo-płacowych wykonywanych przez Atoran. Więcej o działalności biura znajduje się na stronie internetowej. Wszelkie pytania można wysyłać e-mailowo albo zadawać telefonicznie.
Zasięg działania
Firma Atoran Biuro Rachunkowe Monika Liberkowska-Słomińska z lokalizacji: Poznań świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

pit,
cit,
vat,
jpk,