Stom-Med Przychodnia dentystyczno-lekarska

Badanie przy użyciu kamery wewnętrznej ust

Stomatolodzy i protetycy
ul. Kosińskiego 29/34, 61-572 Poznań Wilda, wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Stom-Med Przychodnia dentystyczno-lekarska

Informacje

Opis działalności
Przychodnia Dentystyczno-Lekarska Stom-Med, w której oferujemy pomoc stomatologiczną prowadzona jest przez Agatę Wikarską. Przychodnia działa na rynku już od 2001 roku, a zlokalizowana jest w Poznaniu.
Produkty i usługi
W Stom-Med proponujemy stomatologię dziecięcą, która obejmuje profilaktykę oraz leczenie, a także stomatologię zachowawczą, w której zakresie stosujemy bezwiertłowe metody leczenia zębów, czyli abrazję powietrzną.

W naszej ofercie znajdą Państwo takie usługi jak:
- endodoncja (mikroskop KAPS),
- chirurgia stomatologiczna,
- stomatologia estetyczna (odbudowa, wybielanie, licówki),
- leczenie zachowawcze,
- periodontologia,
- protetyka,
- ortodoncja,
- implanty,
- wybielanie zębów lampą,
- osocze bogatopłytkowe w stomatologii.

Nowością w naszej przychodni jest osocze bogatopłytkowe w medycynie estetycznej. To własny koktajl z komórek macierzystych i z płytek krwi uwalniających czynniki wzrostu.

Co więcej, posiadamy dwa rentgeny. Cyfrowy rentgen punktowy do radiowizjografii oraz cyfrowy rentgen panoramiczny zębów. Daje to ogromny komfort i oszczędność czasu w trakcie leczenia w sytuacji, kiedy zaistnieje konieczność wykonania zdjęcia.

Ogromną wagę przywiązujemy do dokładnego omówienia stanu uzębienia. Każdorazowo stomatolog przekazuje pacjentowi wiedzę odnośnie przyczyn, profilaktyki i ewentualnego leczenia zębów. Szczególnie istotna jest dla nas pierwsza wizyta. Następuje wówczas szczegółowe omówienie sytuacji pacjenta, powstaje plan leczenia. Zapoznajemy pacjenta z całościowym wydatkiem.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia wizyty w Przychodni Dentystyczno-Lekarskiej Stom-Med w Poznaniu.
Marki i specjalizacje
Nowość:

w przychodni – gaz rozweselający (sedacja wziewna), propozycja dla dzieci, przy cięższych zabiegach oraz dla wszystkich bojących się wizyty u stomatologa. Całkowicie likwiduje stres oraz odruch wymiotny.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
Kamelia
Byłam tutaj na wybielaniu zębów i jestem zachwycona efektem! Zęby są pięknie białe, a jednocześnie wyglądają naturalnie.
K
Krzakuuu
Jak ktoś się jeszcze zastanawia, to naprawdę warto skorzystać z usług tej kliniki stomatologicznej. Daję gwarancję jakości!