Foto Tablitek (Tablitek)

Wykonujemy zdjęcia do dowodu, legitymacji szkolnej i innych dokumentów

Usługi fotograficzne
ks. Jakuba Wujka 61-581 Poznań Wilda, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
790 677 883
Adres korespondencyjny
ks. Jakuba Wujka 61-581 Poznań Wilda, wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy przedsiębiorstwo Foto Tablitek, którego właścicielem jest Andrzej Pilaczyński. Siedziba naszego zakładu mieści się w Poznaniu. Dodatkowo posiadamy również oddziały w Pile oraz Lesznie. Na rynku istniejemy nieprzerwanie od 1996 roku. Na co dzień zajmujemy się oferowaniem usług fotograficznych, prowadzeniem punktu ksero oraz sprzedażą wizytówek oraz pieczątek.
Produkty i usługi
Posiadamy wieloletnie doświadczenie podparte wiedzą, dzięki której możemy cieszyć się z zaufania i renomy wśród naszych klientów. Zapewniając usługi fotograficzne skupiamy się na każdym z Państwa, tak aby każdy mógł poczuć się usatysfakcjonowany.
Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie oraz stosujemy termosublimacyjną technikę drukowania fotografii, co sprawia, że wykonane zdjęcia odebrać można w czasie około trzech minut.

W ramach naszej działalności wykonujemy zdjęcia do dowodu osobistego, paszportu, prawa jazdy, legitymacji szkolnej, świadectwa maturalnego, indeksu, dyplomu oraz wiz i innych dokumentów wymagających zdjęcia.

Ponadto zapewniamy również sprzedaż pieczątek. Oferowane pieczątki są polimerowe i charakteryzują się gumką z tekstem mocowaną do oprawek. Dzielą się one na pieczątki automatyczne, szkieletowe, kieszonkowe płaskie, drewniane, a także takie z gryfem plastikowym, datownikiem oraz numeratorem.W katalogu posiadamy oprawki firmy Wagraf, Shiny, Trodat oraz Colop. Dodatkowo zapewniamy również pieczątki w technologii błyskowej, które realizujemy na poczekaniu w około pięciu minut.

Kolejnym elementem naszej działalności jest produkcja i sprzedaż wizytówek, Dzięki naszym grafikom mogą Państwo liczyć na profesjonalne zaprojektowanie wizytówki. Podczas jej tworzenia uwzględniamy indywidualne sugestie, propozycje i życzenia. Wizytówki nadrukujemy z opcją:
- nadruku czarno-białego,
- nadruku kolorowego,
- jednostronnego,
- dwustronnego.

Wykonujemy również druk cyfrowy, a dostępne formaty to 50x89mm lub 51x90mm.

W ramach prowadzenia punktu ksero zapewniamy drukowanie kopii w formacie A4 i A3 na białym lub kolorowym papierze. Wykonujemy także powiększanie i pomniejszane dokumentów oraz kopie dwustronne.

Uzupełnieniem oferty są usługi związane z laminowaniem, bindowaniem, tworzeniem tablic reklamowych, etykiet oraz sprzedaż fotogadżetów.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, a po więcej informacji dotyczących działalności zapraszamy na stronę internetową.

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń