Voldach Dariusz Marszał

Pokrycia dachowe wysokiej jakości

Dachy i usługi dekarskie
ul. Prądzyńskiego 12/14A, 61-528 Poznań Wilda, wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
572 637 671
Adres korespondencyjny
ul. Prądzyńskiego 12/14A, 61-528 Poznań Wilda, wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Voldach, której właścicielem jest Dariusz Marszał, mieści się w Poznaniu. Przedsiębiorstwo istnieje od siedmiu lat. Przez tyle czasu nabraliśmy wiele doświadczenia branży dekarskiej, dzięki czemu dziś dajemy Państwu gwarancję usług najwyższej jakości.
Produkty i usługi
Zatrudniamy wyłącznie najlepszych fachowców, którzy wykonują swoją pracę z pasją i precyzją. Wykonujemy dachy, które są nie tylko piękne, ale przede wszystkim, wyjątkowo trwałe i odporne, dzięki czemu mają Państwo pewność dobrej jakości na długie lata.

Wśród naszych usług wyróżniamy:
-wykonanie dachu od podstaw
-remont dachu
-konserwacja dachu
-przebudowa dachu
-malowanie dachu
-montaż blacho dachówki
-montaż więźby dachowej

Wykonujemy szereg prac związanych z montażem pokryć dachowych. Warunki współpracy szczegółowo omawiamy z naszymi Klientami, przy czym sporządzamy kosztorys, a następnie przystępujemy do wykonania projektu.
Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły, wykonamy zarówno klasyczne, jak i niestandardowe, oryginalne dachy.
Zaopatrujemy się wyłącznie produkty wysokiej jakości u sprawdzonych producentów. Posiadamy obszerny katalog z duży wyborem rodzajów oraz kolorów pokryć dachowych. Proponujemy dachówki ceramiczne, cementowe oraz blachodachówkę.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Voldach z Poznania.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
P
Klient Przeźmierowo
Takiego Partacza jak Pan Dareczek to nie znam . Brak słów na wykonanie pracy . Porażka. Niech lepiej pape kładzie na stodołach A nie na domach za 2 mln zł
I
.
Inwestor ...
Przecież ten niby Wykonawca nie ma bladego pojęcia o pracy z papą ......dekarstwem. pracę już nie jedna spier..........ł !!!!!!!!!!