E-Qsm Consulting Sp. z o.o.

Dostawca profesjonalnego oprogramowania do zarządzania danymi w firmie

Oprogramowanie komputerowe
ul. Przemysłowa 15/17/239, 61-579 Poznań Wilda, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
E-Qsm Consulting Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 15/17/239, 61-579 Poznań Wilda, wielkopolskie
NIP
7831806399
Telefon
E-Qsm Consulting Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy E-Qsm Consulting Sp. z o.o. w Poznań
W przedsiębiorstwie E-Qsm Consulting zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych systemów i oprogramowania służących do zarządzania danymi i do przepływu informacji. Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu. Zapraszamy do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
W przedsiębiorstwie E-Qsm Consulting działamy prężnie już od kilku lat. Naszą specjalnością jest wdrażanie nowoczesnych systemów do zarządzania danymi oraz do przepływu informacji. Posiadamy ogromne doświadczenie, profesjonalną kadrę pracowniczą oraz odpowiednie narzędzia, aby zapewnić Klientom rozwiązania wydajne i oszczędne. Mimo relatywnie krótkiej działalności, mamy duże doświadczenie w branży i używamy tylko najnowocześniejszych, pewnych rozwiązań.

Współpracowaliśmy już z wieloma Klientami. Tworzyliśmy branżowe serwisy internetowe, systemy wewnętrznej dystrybucji informacji, dedykowane narzędzia wspomagania zarządzania, a także platformy analityczne i giełdowe. Dla naszego zespołu nie ma zadani a zbyt trudnego.

Oferujemy między innymi:

- system nadzoru dokumentacji zgodnie z wymaganiami norm ISO,
- system obiegu dokumentów,
- systemy finansowo-księgowe oraz kadrowe,
- system nadzoru sieci informatycznej - nVision.

Każdy z naszych produktów jest w pełni dopracowany. Nasze rozwiązania ułatwiają wymianę danych w przedsiębiorstwie, gwarantując również ich bezpieczeństwo. Na życzenie Klienta możemy je wyposażyć w dodatkowe moduły, takie jak Rejestr czynności, Ocena ryzyka, a także mapę procesów.

Aby dodatkowo usprawnić przepływ danych w firmie, podejmiemy się oceny już istniejących systemów w przedsiębiorstwie Klienta, a także dokonamy ich modernizacji. Przeprowadzimy także szkolenia dla pracowników z zagadnień takich jak zarządzanie przedsiębiorstwem, czy też wdrażanie systemów informatycznych.

Każdemu z Klientów gwarantujemy indywidualne podejście oraz produkty zgodne z potrzebami i charakterystyką jego przedsiębiorstwa. Gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy, korzystne ceny oraz fachowe doradztwo.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

eqsm,
ABI,
IOD,