Optical Center Oftal Koralewscy

Badania wzroku i dobór soczewek okularowych oraz kontaktowych

Optycy
ul. Sikorskiego 6/2, 61-535 Poznań Wilda, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Optical Center Oftal Koralewscy

Informacje

Opis działalności
Optical Center Oftal Koralewscy to salon optyczny mieszczący się w Poznaniu. Działa od 2011 roku i jest miejscem, gdzie można wykonać badanie wzroku oraz zakupić potrzebne szkła korekcyjne. W salonie pracujący doświadczeni optycy i optometryści, którzy są w stanie pomóc dzieciom i dorosłym.
Produkty i usługi
Pogarszający się wzrok nie musi ograniczać codziennych aktywności i to niezależnie od wieku. Wystarczy tylko dobrać odpowiednie soczewki i można dalej cieszyć się doskonałym widzeniem. Najlepiej w tym celu udać się do salonu optycznego Optical Center Oftal Koralewscy, gdzie przyjmują specjaliści od badania wzroku i doboru szkieł: zarówno okularowych, jak i kontaktowych. Sprzedawane są tu szkła o specjalnych właściwościach, wykonane ze szkła i plastiku. Przeznaczone są do korekcji widzenia w bliskiej lub dalszej odległości, jazdy nocą, pracy przy komputerze, a także podczas uprawiania sportu, w tym nawet pływania. Dostępne są też soczewki z powłokami antyrefleksyjnymi, soczewki z powłokami fotochromowymi i soczewki z powłokami polaryzacyjnym. Oczywiście mocowane są w modnych i wytrzymałych oprawkach. Firma dysponuje szkłami i oprawkami od polskich i zagranicznych producentów. Oferta okularów przygotowana przez Optical Center Oftal Koralewscy obejmuje:
-okulary dla niemowlaków,
-okulary dziecięce,
-okulary młodzieżowe,
-okulary progresywne,
-okulary korekcyjne do pływania,
-okulary ochronne z korekcją wzroku.

Ponadto w sprzedaży znajdują się korekcyjne maski do nurkowania, okulary korekcyjne do uprawiania sportu i gogle narciarskie korygujące wzrok.

Na bogatą ofertę składają się też soczewki występujące np. w odmianie barwionej i jednodniowej.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie salonu optycznego Optical Center Oftal Koralewscy. Po więcej najlepiej wejść na stronę internetową.
Marki i specjalizacje
W salonie sprzedawane są produkty Marc O’Polo, Jisco, GIGI Barcelona, Polaroid, Brendel, Humphrey’s, TITANflex, Jos. Eschenbach, Solano, Vermari, Tom Tailor, Betty Barclay oraz wyroby polskich producentów: Liw Lewant, Indigo i Dek Optica. Dostępne są też oprawki Eschenbach, Guess, Mormaii, Calvin Klein, Lacoste, Mocoa, Vermari, Tress, Zanzara, Face2Face, Moiss, Avanglion, abOriginal, Ozzie, Vasco, Mertz, Tonny i Massi.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń