Darp-Posadzki Przemysłowe, Żywiczne, Betonowe

Producent posadzek betonowych i żywicznych

Posadzki przemysłowe
ul. Wybickiego 1 m 13, 61-529 Poznań Wilda, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
604 226 338
Darp-Posadzki Przemysłowe, Żywiczne, Betonowe

Informacje

Opis działalności
Dariusz Przewoźny jest właścicielem firmy DARP, która znajduje się w Poznaniu i działa na rynku od od 1986 roku. Do naszych głównych usług należy produkcja nowych posadzek betonowych i żywicznych oraz wylewek mineralnych. Zajmujemy się także odnową starych i zniszczonych posadzek w obiektach przemysłowych. Wykonujemy trudne zadania z zakresu obróbki i produkcji posadzek. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Od początku działalności firma DARP zajmuje się wytwarzaniem oraz renowacją posadzek podłogowych. Dobrze rozbudowany park maszynowy pozwala nam podjąć się niemal każdej realizacji. Oferujemy między innymi materiał żywiczny, który utwardza się błyskawicznie i już po 1-2 godzinach jest gotowy do użycia. Każda technologia, urządzenie lub materiały, którym się posługujemy, posiadają niezbędne dokumenty, atesty i certyfikaty. W ten sposób możemy zagwarantować Klientom najwyższą jakość usług.

W naszej ofercie znajdują się:
- posadzki epoksydowe,
- posadzki poliuretanowe,
- posadzki antyelektrostatyczne,
- posadzki antypoślizgowe,
- posadzki parkingowe,
- posadzki sportowe,
- posadzki olejoodporne,
- posadzki chemoodporne,
- posadzki samopoziomujące,
- posadzki polimerowe.

Oferujemy także posadzki poliasparginowe, poliuretanowo-cementowe, metylometakrylowe oraz szybkie posadzki poliomocznikowe. W większości budynków znajdują się posadzki żywiczne i betonowe, które trzeba jednak najpierw przygotować do wieloletniej eksploatacji. Zajmujemy się więc mechaniczną obróbką, która ma na celu zwiększyć żywotność podłoża. Wykonujemy frezowanie, śrutowanie, polerowanie, szlifowanie oraz impregnację.

Wykonujemy również naprawę posadzek i nawierzchni, które z upływem czasu ulegają zniszczeniu. Nasza firma usuwa wszystkie powstałe wyszczerbienia, czy pęknięcia. Jeżeli posadzki zostały wykonane prawidłowo, nasze zadania ograniczają się jedynie do odnowienia warstwy mineralnej lub syntetycznej, co jest relatywnie tanie i szybkie.

Niezależnie od rodzaju posadzki i zaawansowania degradacji, gwarantujemy, że jesteśmy w stanie szybko naprawić każde podłoże w atrakcyjnej cenie. Oferujemy również czyszczenie posadzek specjalistycznymi preparatami, chroniącymi je przed zniszczeniem.

Zapraszamy do kontaktu z firmą DARP z Poznania oraz naszą stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń