Posadzki przemysłowe, żywiczne, betonowe DARP

Producent posadzek betonowych i żywicznych

Posadzki przemysłowe
ul. Wybickiego 1 m 13, 61-529 Poznań Wilda, wielkopolskie
(4 reviews) napisz opinię
Posadzki przemysłowe, żywiczne, betonowe DARP
ul. Wybickiego 1 m 13, 61-529 Poznań Wilda, wielkopolskie
NIP
7831070343
Telefon
Posadzki przemysłowe, żywiczne, betonowe DARP

Informacje

Opis działalności firmy Posadzki przemysłowe, żywiczne, betonowe DARP w Poznań
Dariusz Przewoźny jest właścicielem firmy Darp, która znajduje się w Poznaniu i działa na rynku od 1986 roku. Do naszych głównych usług należy produkcja nowych posadzek betonowych i żywicznych oraz wylewek mineralnych. Zajmujemy się także odnową starych i zniszczonych posadzek w obiektach przemysłowych. Wykonujemy trudne zadania z zakresu obróbki i produkcji posadzek.
Produkty i usługi
Od początku działalności zajmujemy się wytwarzaniem i renowacją posadzek podłogowych. Dobrze rozbudowany park maszynowy pozwala nam podjąć się niemal każdej realizacji. Oferujemy między innymi materiał żywiczny, który utwardza się błyskawicznie i już po 1-2 godzinach jest gotowy do użycia. Każda technologia, urządzenie lub materiały, którymi się posługujemy, posiadają niezbędne dokumenty, atesty oraz certyfikaty. W ten sposób możemy zagwarantować klientom najwyższą jakość świadczonych usług.

W naszej ofercie znajdują się między innymi:
- posadzki epoksydowe,
- posadzki poliuretanowe,
- posadzki antyelektrostatyczne,
- posadzki antypoślizgowe,
- posadzki parkingowe,
- posadzki sportowe,
- posadzki olejoodporne,
- posadzki chemoodporne,
- posadzki samopoziomujące,
- posadzki polimerowe.

Oferujemy także posadzki poliasparginowe, poliuretanowo-cementowe i metylometakrylowe oraz szybkie posadzki poliomocznikowe. W większości budynków znajdują się posadzki żywiczne i betonowe, które trzeba jednak najpierw przygotować do wieloletniej eksploatacji. Zajmujemy się więc mechaniczną obróbką, która ma na celu zwiększyć żywotność podłoża. Wykonujemy prace, takie jak: frezowanie, śrutowanie, polerowanie, szlifowanie, impregnacja.

Przeprowadzamy również naprawę posadzek i nawierzchni, które z upływem czasu ulegają zniszczeniu. Usuwamy wszystkie powstałe wyszczerbienia czy pęknięcia. Jeżeli posadzki zostały wykonane prawidłowo, nasze zadania ograniczają się jedynie do odnowienia warstwy mineralnej lub syntetycznej, co jest relatywnie tanie i szybkie.

Niezależnie od rodzaju posadzki i zaawansowania degradacji, gwarantujemy, że jesteśmy w stanie szybko naprawić każde podłoże w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo oferujemy czyszczenie posadzek specjalistycznymi preparatami, chroniącymi je przed zniszczeniem.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Darp.
Zasięg działania
Firma Posadzki przemysłowe, żywiczne, betonowe DARP z lokalizacji: Poznań świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

(4 reviews) napisz opinię
J
Joanna
Profesjonalizm w każdym calu. Mam pełne zaufanie do tych fachowców.
L
Lidka
Potrafią sprostać oczekiwaniom klienta. Wykonaniem posadzki zajęli się perfekcyjnie.
M
Mariusz
Wysoka jakość i profesjonalizm. Od dawna z nimi współpracuję. Nigdy się nie zawiodłem.
M
Maurycy
Profesjonalne wykonawstwo posadzek. Solidna, rzetelna firma. Warto było skorzystać z jej usług.