Pro-Masz-Pak s.c.

Opakowania foliowe
Mostowa 2b, 64-800 Chodzież wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(67) 282 03 04
Pro-Masz-Pak s.c.

Informacje

Opis działalności
Głównym profilem naszej działalności jest produkcja opakowań. Posiadamy 29-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania, a także wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Z naszych usług korzystają zarówno klienci prywatni, jak i właściciele przedsiębiorstw. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwają właściciele, Edward Rozmarynowski i Artur Bialik.
Produkty i usługi
W naszym asortymencie znajdą Państwo woreczki z eurozawieszką, woreczki z ciętym zgrzewem, worki PE z uchwytem, opakowania termozgrzewalne, opakowania foliowe, torebki płaskie, torebki z zakładkami bocznymi, torebki papierowe, torebki z fałdą denną, opakowania papierowo-foliowe, torebki z tylnym zgrzewem, a także opakowania foliowe z materiałów termozgrzewalnych.

Pracujemy przy pomocy urządzeń i sprzętów, które pozwalają nam na sprawną i bezproblemową realizację zleceń. Do produkcji opakowań używamy takich materiałów, jak OPP, PE, laminat, duplex, triplex, cast, papier z PE czy papier z OPP.

Nasze opakowania idealnie sprawdzają się do przechowywania artykułów spożywczych, takich jak przyprawy i inne produkty sypkie. Istnieje również możliwość umieszczenia nadruku na opakowaniach. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy też do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania z Państwa strony, które dotyczą naszej działalności.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń