Kleventa Sp.z o.o. Dystrybutor Dostawca Fotowoltaiki

Najwydajniejsze kolektory słoneczne dla domowych elektrowni fotowoltaicznych.

ul. Wiosny Ludów 27, 64-800 Chodzież wielkopolskie
poniedziałek 08:00 - 18:00
wtorek 08:00 - 18:00
środa 08:00 - 18:00
czwartek 08:00 - 18:00
piątek 08:00 - 18:00
sobota 08:00 - 14:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(67) 266 60 08
Adres korespondencyjny
ul. Wiosny Ludów 27, 64-800 Chodzież wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Dystrybutor, dostawca, hurtownia certyfikowanych urządzeń fotowoltaicznych do instalacji solarnych Jesteśmy Bezpośrednim Importerem i Oficjalnym Dystrybutorem niezawodnych produktów do instalacji PV Oferujemy: -oryginalne moduły fotowoltaiczne SUNRISE ENERGY poli i monokrystaliczne (wykonane w technologii PERC, Tina Solar, Talesun) -pełną ofertę producentów falowników fotowoltaicznych (SAJ,STECA,SOFAR SOLAR,Mastervolt,Fronius)systemy montażowe, okablowanie, systemy monitorujące i wiele innych
Produkty i usługi
Kleventa Solar to firma, która dba o środowisko, proponując Państwu nowoczesne i innowacyjne rozwiązania obejmujące odnawialne źródła energii. Siedziba znajduje się na terenie północnej Wielkopolski – w Chodzieży leżącej tuż przy drodze krajowej numer 11.

Zajmujemy się importem oraz eksportem na terenie Polski i Europy, przede wszystkim we Włoszech i Holandii. Aktywnie współpracujemy z wieloma podmiotami, chcąc zapewnić swoim klientom szeroki asortyment produktów, wśród których można wymienić między innymi: falowniki, monitoring, systemy montażowe, fotowoltaika i moduły solarne. Dbamy o to, aby dostęp do artykułów związanych z energią odnawialną i słoneczną nie był utrudniony.

Oferujemy fachowe doradztwo, jak i sprzedaż instalacji solarnych renomowanych producentów w tym Mastervolt, Sunrise czy Steca. Jesteśmy profesjonalną firmą posiadającą oficjalne certyfikaty potwierdzające najwyższą jakość realizowanych usług. Zapewniamy Państwa jednocześnie, że dysponujemy niezbędną wiedzą techniczną zdobytą w trakcie licznych szkoleń. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na zaspokojenie potrzeb każdego klienta.

Jesteśmy liderem sprzedaży paneli słonecznych. Gwarantujemy produkty wysokiej jakości, do których należy klimatyzacja, urządzenia grzewcze, wentylacyjne oraz fotowoltaiczne. Polecamy także specjalny dział dedykowany rolnictwu.

Dbamy o stały rozwój Kleventa Solar. Zdajemy sobie sprawę, że wybór proponowanych przez nas rozwiązań jest bardzo duży. Dlatego też przed każdym zakupem towaru zapewniamy idealne dopasowanie produktu do Państwa potrzeb. Pragniemy, aby każdy klient był zadowolony z poszczególnych etapów współpracy z naszą firmą. Zapraszamy do kontaktu osoby, dla których ważne jest profesjonalne oraz indywidualne podejście do powierzonych zadań. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy wybrać optymalne rozwiązania.
Marki i specjalizacje
Jesteśmy Oficjalnym Dystrybutorem na Polskę holenderskiej marki inwerterów Mastervolt Soladin WEB, Autoryzowanym Dystrybutorem paneli fotowoltaicznych SUNRISE, Generalnym Dystrybutorem na Polskę holenderskiej marki pomp ciepła i klimatyzatorów MaxiCool. Oferujemy wysokiej jakości komponenty do instalacji pv. W naszym asortymencie posiadamy niemieckie inwertery Steca, kolektory słoneczne Jinko Solar, okablowanie, złącza, narzędzia i systemy montażowe.
Certyfikaty
Oferujemy urządzenia zgodne z obowiązującymi normami. Jesteśmy oficjalnym i jedynym w Polsce Dystrybutorem holenderskiej marki falowników MASTERVOLT SOLADIN WEB, który spełnia wszystkie europejskie normy przyłączenia do sieci (certyfikat do wglądu). Oficjalnie otrzymaliśmy tytuł Autoryzowanego Dystrybutora na rynek Polski paneli fotowoltaicznych SUNRISE. Jesteśmy jedynym, generalnym Dystrybutorem holenderskiej marki urządzeń klimatyzacyjnych MAXICOOL na całą Polskę.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń