Restauracja Komfort Hania ZUH Hanna Kubacka

Catering na imprezy plenerowe

Catering
ul. Cmentarna 19, 64-830 Margonin wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
605 104 505
Adres korespondencyjny
ul. Cmentarna 19, 64-830 Margonin wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Restaurację Komfort znaleźć można w Margoninie, na terenie województwa wielkopolskiego. Właścicielem jest Hanna Kubacka. Od 2001 istnieje w tej branży.
Produkty i usługi
Widząc zapotrzebowanie na rynku gastronomicznym na dobre restauracji, postanowiliśmy stworzyć miejsce, do którego z chęcią będą przychodzili ludzie w każdym wieku. Postaraliśmy się o klimatyczny wystrój zachęcający do zostania na dłużej. Serwujemy głównie pyszne dania kuchni polskiej.

W ofercie mamy organizację różnego typu przyjęć. Realizujemy zamówienie na małe imprezy rodzinne oraz duże wesela. Trudnimy się także imprezami firmowymi. Przede wszystkim specjalizujemy się w przyjęciach weselnych, komunijnych i jubileuszach.

Zapewniamy dobrze przygotowaną obsługę i dobór odpowiadających potraw, jakie cieszą się wielkim powodzeniem. Ponadto podejmujemy się usług cateringowych. W ofercie posiadamy jedzenie na urodziny, imieniny oraz inne okazje świętowane poza naszym lokalem. Może wykonać dla Państwa zarówno ciepłe posiłki, jak i zimny bufet.

Dodatkowo mamy samochody, jakie Klienci mogą wynająć na ślub. Są to eleganckie auta wyróżniające się klasą i niepowtarzalnym stylem.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń