Adam Psyk Handel-Usługi-Transport

Skład opału - szeroki wybór materiałów i transport produktów do Klienta

Materiały opałowe
ul. Działkowa 1, 64-700 Śmieszkowo wielkopolskie
(5 opinii) napisz opinię
Adam Psyk Handel-Usługi-Transport
ul. Działkowa 1, 64-700 Śmieszkowo wielkopolskie
Telefon
Adam Psyk Handel-Usługi-Transport

Informacje

Opis działalności firmy Adam Psyk Handel-Usługi-Transport w Śmieszkowo
Adam Psyk jest właścicielem składu opału, który znajduje się w Śmieszkowie, w województwie wielkopolskim. Działamy od 2015 roku i oferujemy szeroki wybór materiałów do opalania mieszkań i domów przy pomocy najróżniejszych piecyków oraz kotłów. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
W naszej ofercie znajduje się głównie węgiel, który doskonale sprawdza się w piecach starszego i nowego typu. Materiał ten jest wysokokaloryczny i nie ma dużej ilości popiołu. Nasi Klienci sami widzą, że podczas spalania węgiel pali się czysto i po prostu nie kopci, a co za tym idzie, nie zanieczyszcza tak kotła. Charakteryzuje się odpowiednim poziomem wilgotności i granulacją.

Na rynku dostępny jest węgiel sprzedawany według wielkości, taki jak orzech, kostka lub miał. U nas Klienci zawsze zakupią taki rodzaj materiału opałowego, który najlepiej sprawdza się podczas spalania w ich domu, czy lokalu usługowym.

W sprzedaży oprócz węgla mamy na przykład:
- eko groszek,
- pellet,
- brykiet,
- drewno opałowe.

Dla osób, które cenią sobie ekologiczne rozwiązania, polecamy pellet lub brykiet. To materiały przyjazne środowisku, które na pewno nie zanieczyszczają tak atmosfery, jak węgiel i są produkowane z trocin drzew. Pellet i brykiet spalają się wolno i równomiernie, a także są czystsze podczas składowania. Nie zawierają toksycznych substancji i mają szerokie zastosowanie, ponieważ można używać ich w różnych rodzajach kotłowni.

Niezależnie od wyboru, nasza firma zapewnia transport materiałów opałowych do Klienta.

Naszym drugim profilem działalności jest sprzedaż nawozów, takich jak:
- wapno,
- nawozy azotowe,
- nawozy wielkoskładnikowe.

Zapraszamy do kontaktu, a chętnie podpowiemy w wyborze i przedstawimy szczegółowy oferty - firma Adama Psyka ze Śmieszkowa.
Zasięg działania
Firma Adam Psyk Handel-Usługi-Transport z lokalizacji: Śmieszkowo świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
G
Gumis216
Stosuję ich nawozy azotowe i widzę różnicę przy wzroście roślin. Materiały działają i nie są aż takie drogie.
B
Basia
Polecam tę firmę, bo zawsze dowożą mi węgiel na miejsce, więc nie martwię się o transport.
K
Karol
Ogrzewam dom ich węglem i jestem zadowolony z kaloryczności produktu. Dobrze się spala, nie brudzi aż tak kotła i nie jest drogi.
J
Joanna
Mają tu bardzo fajny brykiet, który wydziela ładny zapach przy spalaniu i całkiem długo się żarzy. Moim zdaniem warto kupować od nich, bo ceny są przystępne, a materiał dobrze się pali.
D
Dawid
Kupujemy od nich węgiel i widzimy, że to sprawdzony materiał do kotła. Nie dymi tak, pali się dosyć wolno, nie ma dużo popiołu, generalnie jest warty ceny.