Psyk Adam Handel-Usługi-Transport

Sprzedaż materiałów opałowych

Wydobycie i sprzedaż węgla
ul. Działkowa 1, 64-700 Śmieszkowo wielkopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Psyk Adam Handel-Usługi-Transport

Informacje

Opis działalności
Jako firma oferująca Handel-Usługi oraz Transport działamy w branży materiałów opałowych. Właścicielem naszej firmy jest Adam Psyk. Siedziba naszej działalności zlokalizowana jest w Śmieszkowie, na terenie województw wielkopolskiego, a działamy na rynku od 2015 roku.
Produkty i usługi
Oferujemy naszym Klientom wyłącznie wysokojakościowy i przy tym konkurencyjny cenowo materiał opałowy. Od samego początku działania na rynku staraliśmy się stworzyć prężnie działającą firmę, u której podstaw leżą dbałość o jakość i profesjonalne podejście w realizacji zadań firmy. Ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych, a także firm i instytucji.

Proponujemy takie materiały opałowe jak między innymi:

- ekogroszek,
- drewno opałowe,
- drewno kominkowe,
- węgiel,
- pallet.

Poza tym sprzedajemy nawozy. Prowadzimy sprzedaż nawozów do wszystkich rodzajów upraw. Wykorzystujemy naszą wiedzę, aby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, służymy im pomocą oraz fachowym doradztwem.

Wszystkie materiały opałowe oraz nawozy jesteśmy w stanie dowieźć pod wskazane przez Państwa miejsce. Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami, dzięki którym możliwy jest szybki rozładunek. Gwarantujemy korzystne ceny oraz rzetelną współpracę.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, firma Handel-Usługi-Transport Adam Psyk w Śmieszkowie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
O
Oporit
Kupuje tu od samego początku, ponieważ z nimi sąsiaduje. Śmiało polecam, ceny są bardzo konkurencyjne.