"Trak" Zakład Handlowo-Produkcyjno-Usługowy Agnieszka Kołodziej

Budowa i sprzęt drogowy
ul. Sikorskiego 28 b/11, 64-700 Czarnków wielkopolskie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)
NIP
7631075749
Telefon

Informacje

Budowa i sprzęt drogowy to branża, w której "Trak" Zakład Handlowo-Produkcyjno-Usługowy Agnieszka Kołodziej prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Czarnków w województwie wielkopolskim.
Pracownicy "Trak" Zakład Handlowo-Produkcyjno-Usługowy Agnieszka Kołodziej udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: 691 402...
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom "Trak" Zakład Handlowo-Produkcyjno-Usługowy Agnieszka Kołodziej, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
S
slaw
jeden wielki dramat ludzie i sprzęt masakra, na skutek braku zabezpieczenia wykonywanych prac doszło do wypadku w którym mogło dojść do tragedii
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.