Informacje
Auto Serwis Michał Łukasz prowadzi działalność w branży Stacje obsługi i warsztaty samochodowe.
Siedziba firmy znajduje się w Komorzewo ( województwo wielkopolskie). Jeżeli chcesz bezpośrednio skontaktować się z Auto Serwis Michał Łukasz – kieruj się pod adres: Komorzewo 59
Z Auto Serwis Michał Łukasz możesz skontaktować się nie tylko na miejscu, ale także
mailowo: michal.lukasz@vp.pl
lub telefonicznie, pod numerem 667 830 774
Podobne firmy w okolicy
BOSCH SERVICE Szukała "Autotech" PHU s.c Logo
Stróżyńskiego 10, Poznań
Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu samochodowego. Zgodnie z filozofią firmy Bosch świadczymy usługi o najwyższej jakości przy użyciu nowoczesnego sprzętu diagnostycznego i części zamiennych.
Mat Cars Mateusz Surowiec Logo
407, Budy Głogowskie
Dla pasjonatów motoryzacji oferujemy pełen zakres usług przywracających luksusowy wygląd wnętrza każdego samochodu. To prawdziwe SPA dla samochodów, gdzie renowacja może trwać nawet 2-4 dni, i gdzie główną rolę odgrywa dokładność oraz dbałość o szczegóły. Pracujemy na najwyższej klasy maszynachpolerskich, co w połączeniu z naszym doświadczeniem pozwala uzyskać bardzo zadowalający efekt końcowy. Stosujemy tylko sprawdzone, wysokiej jakości środki chemiczne i kosmetyki.
Nowowiejska 43, Zawiercie
Mobilny serwis tirów ! 24h !
Toreal Serwis Samochodów Logo
Rafii 26, Warszawa
Nasz warsztat samochodowy prowadzimy z pełnym zaangażowaniem, ponieważ lubimy naprawiać samochody. Działamy w Warszawie, remontujemy auta wszystkich marek i do każdego podchodzimy indywidualnie. Mechanicy pracujący u nas są zawodowcami i żadna usterka im nie umknie. Ich wieloletnie doświadczeniepoparte jest również wiedzą na temat mechaniki samochodowej. Każde auto da się naprawić.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(2 opinie)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Opinie użytkowników
......
2018-07-26
Robert
2018-06-14

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
64-700 Komorzewo 59, woj. wielkopolskie