Ah - Alumix Andrzej Hałuszczak

Spawanie metodami MIG/MAG, TIG, MMA

Konstrukcje stalowe
ul. Szkolna 4, 64-980 Niekursko wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Ah - Alumix Andrzej Hałuszczak

Informacje

Opis działalności
Firma Ah-Alumix powstała w 2016 roku. Siedziba znajduje się w Niekursku, w województwie wielkopolskim. Właścicielem jest Andrzej Hałuszczak.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności są prace z metalem. Firma wykonuje solidne konstrukcje stalowe. Oferta obejmuje między innymi stoły metalowe i całe hale. Przedsiębiorstwo Ah–Alumix zajmuje się spawaniem. Wykorzystywane metody spawania to MIG/MAG, TIG i MMA.

Oprócz tego w zakres oferty wchodzi:
- wiercenie,
- cięcie,
- wyginanie,
- polaryzowanie.

Do obowiązków należą również prace ziemne. Firma dysponuje takim sprzętem jak koparki gąsienicowe, koparki kołowe, spychy, ciężarówki do transportu ziemi i przyczepy niskopodwoziowe. Ponadto w zakres usług wchodzi sprzedaż piasku, humusu, gruzu i żwiru.

Ah–Alumix to pełen profesjonalizm. W firmie zatrudniani są prawdziwi specjaliści. Pracownicy mają dużą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Dzięki temu świadczone usługi stoją na najwyższym poziomie. Przedsiębiorstwo zapewnia fachową obsługę. Kolejnym atutem są atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
D
Danielek_86
Wszystko jest tutaj na swoim miejscu. Fachowcy :)
I
Ilypex
Jakiś czas temu zleciliśmy im produkcję hali. Naprawdę przyłożyli się do pracy i wykonali kawał dobrej roboty. Mogę polecić.