Aqua-Ziem Bartosz Bardziński

Wiercenie przydomowych i przemysłowych studni głębinowych

Studnie
64-700 Pianówka 15, woj. wielkopolskie
(10 opinii) napisz opinię
Aqua-Ziem Bartosz Bardziński
64-700 Pianówka 15, woj. wielkopolskie
NIP
7631885744
Telefon
Aqua-Ziem Bartosz Bardziński

Informacje

Opis działalności firmy Aqua-Ziem Bartosz Bardziński w Pianówka
Aqua-Ziem Studniarstwo to firma z siedzibą w Pianówce, w województwie wielkopolskim. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Bartosz Bardziński, zajmuje się usługami wiertniczymi. W ramach nich buduje przede wszystkim studnie. Ma duże doświadczenie, ponieważ na rynku działa od 2003 roku.
Produkty i usługi
Niczym nieograniczony dostęp do czystej wody jest możliwy dzięki usługom wykonywanym przez Aqua-Ziem Studniarstwo. Firma od lat zajmuje się wierceniem studni. Zatrudnia doświadczonych pracowników i posiada różne wiertnice. Dzięki nim nawet w trudnym terenie jest w stanie odnaleźć wodę. Wiercenia odbywają się do głębokości ponad 200 metrów. Średnica otworów może wynosić między 110, a 315 milimetrów. Takie wymiany mają przydomowe studnie, studnie ogrodowe, a także studnie przemysłowe wiercone przede wszystkim dla klientów z województwa wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. Firma sporządza z prac dokumentację hydrogeologiczną oraz doprowadza wodę ze studni prosto do wyznaczonych budynków. Prace studniarskie poza samym wierceniem obejmują:
-montaż kręgów betonowych,
-dobór pomp głębinowych,
-montaż pomp głębinowych,
-montaż stacji uzdatniania wody,
-montaż przyłączy wodociągowych,
-montaż hydroforni.

Studnie i urządzenia objęte są serwisem gwarancyjnym. Aqua-Ziem Studniarstwo wykonuje też odwierty pod pompy ciepła i pod piezometry. Dodatkowo montuje studzienki pomp ciepła i wypełnia otwory glikolem.
Działamy tylko w trzech województwach wielkopolskie, zachodniopomorskie i lubuskie.

Kontakt z Aqua-Ziem Studniarstwo można nawiązać telefonicznie.

Zasięg działania
Firma Aqua-Ziem Bartosz Bardziński z lokalizacji: Pianówka świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(10 opinii) napisz opinię
O
Olaf
Szybko wykonana usługa, kompleksowo, Studnia działa, woda płynie. Czego chcieć więcej. Polecam!
Z
zadowolony
Rzetelna firma i dokładna.
P
podpis...
firma posiada 50 m żerdzi więc każda studnia ma 50 m z poważaniem inwestor
P
P.A.
firma solidna
M
P
Mieczysław P.
Do tej pory jeszcze nigdy w życiu nie cieszyłem się z tak precyzyjnie wykonanej roboty ! Mam studnie o głębokości 50 m, wykonana została solidnie i bezproblemowo. Wody mam DUŻO, co starczy mi naprawdę na bardzo dlugo.W tej chwili wodę zużywam na budowlę i na ogród. Co tu więcej pisać... Aqua-Ziem to firma, ktora sprosta tym zadaniu. Pogratulować Panu Bartoszowi za PROFESJONALIZM!!!!! Pzdr
M
S
M. Soch
Najlepsza firma , zajmująca się w tym kierunku ! Pan Bartosz wykonał studnie o gł. 60 m. Wody mam w bród ! Ekipa szybko i solidnie działa. Oczywiście Polecam. Najlepsza Firma ! Pozdrawiam - Magdalena Soch
P
J
Pani Jadwiga
Super !!! Polecam każdemu tego fachowca. Studnia 45 m :0 Polecam i Pozdrawiam
J
K
jan k.
zamówiłem firmę która wierci do 70m,przyjechali mając tylko 60m rury wiertniczej. Do 60m nie znaleziono wody,musiałem zapłacić za wykonany odwiert i tu drażni mnie że nie wiercono dalszych 10 m z powodu braku rury.Koszty w błoto.Być może nie byłoby nic na dalszych 10m,a może coś zaczęłoby się dziać. Pozostał niedosyt i niezadowolenie.
D
C
Daria Cybulska
Solidne i profesjonalne wykonanie studni. Fachowa ekipa. Szczerze POLECAM ! ! !
M
W
Maciej Wieczorek
Bardzo dobry kontakt, szybkie i sprawne wykonanie Polecam