Aqua-Ziem Studniarstwo

Wiercenie studni głębinowych, piezometrów i otworów pod pompy ciepła

Hydrotechnika
64-700 Pianówka 15 wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
602 645 820
Aqua-Ziem Studniarstwo

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Aqua-Ziem znajduje się w Pianówce, niedaleko Czarnkowa. Zajmuje się wierceniem studni, a swoje usługi wykonuje najczęściej na terenie województw wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. Od ponad 15 lat działa na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych zapewniając kompleksową obsługę.
Produkty i usługi
Tania woda w niemal nieograniczonych ilościach. Z firmą Aqua-Ziem jest to możliwe! Przedsiębiorstwo zajmuje się wierceniem studni głębinowych o dużej wydajności. Najczęściej wykonuje je przy domach jednorodzinnych oraz na terenie gospodarstw rolnych. W ten sposób osoby zlecające odwierty zyskują dostęp do wody. W ramach kompleksowej oferty firma Aqua-Ziem dobiera odpowiednie pompy takich marek jak Grundfos oraz Nocchi, montuje je i serwisuje w razie potrzeby. Montaż obejmuje też kręgi studni. Odwierty mogą sięgać nawet 150 metrów w głąb ziemi, a ich średnica może dochodzić do 300 milimetrów. Wraz z realizacją usługi firma podejmuje się też przygotowania dokumentacji hydrogeologicznej. Oferta przygotowana przez przedsiębiorstwo to również:
-wykonywanie piezometrów,
-wykonywanie odwiertów pod pompy ciepła,
-dobór stacji uzdatniania wody,
-sprzedaż stacji uzdatniania wody,
-montaż instalacji hydroforowych,
-naprawa instalacji hydroforowych.

Więcej informacji dotyczących firmy Aqua-Ziem i wykonywanych przez nią usług można znaleźć na stronie internetowej. Pytania dotyczące działalności przedsiębiorstwa najlepiej kierować na podany adres mailowy albo zadzwonić.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe