Komat

Meble i urządzenia ze stali nierdzewnej.

Meble metalowe
64-704 Romanowo Dolne 105 wielkopolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(67) 255 98 20
komat@komat.com.pl
Sekretariat
672559822
Dział konstrukcyjny
http://www.komat.com.pl
Komat

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Komat znajduje się w Romanowie Dolnym, w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim, w województwie wielkopolskim. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1993 roku. Nieustannie rozwijamy się, oferując nowe produkty i ulepszając te już istniejące.
Produkty i usługi
Nasza specjalność to projektowanie, produkcja i sprzedaż mebli oraz urządzeń, które są niezbędne w kuchniach zbiorowego wyżywienia, w tym stołówkach, barach i restauracjach. Wykonujemy też nietypowe meble na indywidualne zamówienie klientów. Możemy zaprojektować zarówno przestrzeń wydawczą, jak i kuchenną.

Oferowane przez nas meble gastronomiczne cechuje wysoka jakość wykonania. W czasie pracy wykorzystujemy stal nierdzewną i kwasoodporną, która bardzo dobrze sprawdza się przy kontaktu z żywnością. Nasze meble są wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Użytkowane są w lokalach gastronomicznych na całym świecie.

Poszukując mebli dla gastronomii należy zwrócić uwagę na to, by umożliwiały one dłuższe zachowanie świeżości pokarmów i pozwalały na ich higieniczne przechowywanie. W ofercie firmy Komat można znaleźć wszystkie elementy wyposażenia profesjonalnej kuchni.

Nasza oferta to przede wszystkim:
- zmywarki gastronomiczne,
- regały magazynowe,
- półki do regałów gastronomicznych,
- szafy mroźnicze,
- okapy gastronomiczne,
- linie barowe,
- lady chłodnicze,
- stoły ze zlewami,
- stoły chłodnicze,
- stoły ze stali nierdzewnej otwarte.

Gwarantujemy, że dzięki oferowanym przez nas produktom przechowywanie żywności nie będzie stanowiło najmniejszego problemu.

Uzupełnienie oferty stanowią urządzenia grzewcze i chłodnicze, w tym między innymi bemary stacjonarne i jezdne oraz witryny. Sprzedajemy 4 rodzaje kompletnych ciągów wydawczych. Posiadamy też elementy do zabudowy albo nadstawki.

Zapewniamy terminową realizację zleceń i fachową obsługę.

Wszystkie osoby zainteresowane zakupem profesjonalnego wyposażenia dla gastronomii zachęcamy do kontaktu. Udzielimy wyczerpujących informacji dotyczących naszej oferty.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą Komat.
Certyfikaty
Nasze wyroby powstają zgodnie z normą PN OH18N9/AISI304/1.430. Mamy również świadectwo Państwowego Zakładu Higieny. Ponadto wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008, a w latach 2009 i 2013 otrzymaliśmy Gazele Biznesu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

bary,