Gabinet Okulistyczny Krystyna Nowacka-Hinca

Diagnozujemy i dobieramy leczenie chorób oczu

Okuliści
ul. Dąbrowskiego 56, 64-980 Trzcianka wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Gabinet Okulistyczny Krystyna Nowacka-Hinca

Informacje

Opis działalności
W Gabinecie Okulistycznym Krystyny Nowackiej-Hinca zajmujemy się diagnozowaniem chorób oczu i dobieraniem najlepszych rozwiązań dla Państwa zdrowia już od 1992 roku. Nasza siedziba znajduje się w Dobrzycy na terenie województwa wielkopolskiego. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
Choroby oczu na przestrzeni lat stały się bardzo powszechnym problemem. Ze względu na rozwój techniki (smartfony, telewizory, ekrany komputerów) nasze oczy są bardziej obciążane każdego dnia.

Wzrok to jeden z najważniejszych zmysłów człowieka. Warto badać się profilaktycznie, ponieważ wiele wad jest niezauważalnych w początkowej fazie. Wczesna diagnoza daje większą szansę na zachowanie dobrego wzroku przez długie lata.

W trosce o Państwa zdrowie przygotowaliśmy szeroki zakres badań diagnozujących choroby oczu. W Gabinecie Okulistycznym Krystyny Nowackiej-Hinca zajmujemy się tym już od niemal trzech dekad. Wśród nich wyróżniamy:

- pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego,
- badania za pomocą ultrafosnografu,
- określanie centralnej grubości rogówki,
- badanie komputerowe pola widzenia,
- diagnozowanie zwyrodnień i obrzęku plamki żółtej,
- badania w kierunku jaskry: tomografia gałki ocznej, tonometria aplacyjna, OCT jaskrowe,
- badanie dna oka,
- diagnostyka alergicznych chorób oczu,
- badanie ostrości widzenia,
- skiaskopia.

W naszym gabinecie zajmujemy się leczeniem oraz spowalnianiem rozwoju wielu chorób oczu. Znajdą Państwo u nas pomoc między innymi w sprawie astygmatyzmu, jaskry, zeza czy zapalenia spojówek. Ponadto profesjonalnie dobieramy soczewki okularowe oraz kontraktowe do wady wzroku.

Nasz gabinet jest wyposażony w nowoczesne aparatury diagnostyczne, dzięki którym możemy precyzyjnie zbadać Państwa oczy.

Panuje u nas miła atmosfera. Najważniejsze jest dla nas Państwa zdrowie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń