Unam Group Polska Sp. z o.o.

Obróbka plastyczna i laserowa metali

Obróbka metali
ul. Przemysłowa 4, 64-730 Wieleń wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(67) 263 52 33
Unam Group Polska Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Unam Group Polska jest firmą działającą w branży obróbki metalu. Nasza siedziba znajduje się w Wieleniu na terenie województwa wielkopolskiego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji już od 1992 roku.
Produkty i usługi
Nasz zakład nieustannie się rozwija. Inwestujemy w sprzęt, który zapewni jeszcze większą dokładność realizowanych przez nas usług. Proponowana przez nas obróbka CNC pozwala wykonać wzory prototypowe, pilotażowe partie produkcyjne, a także przeprowadzić seryjną produkcję. Nasze zlecenia wykonujemy przy pomocy frezarki, tokarki i elektrodrążarki drutowej. Dysponujemy też laserami, prasą krawędziową i sprzętem do plastycznej obróbki CNC.

Naszym Klientom oferujemy ogromny wybór metod obróbki metali. W tym między innymi metodą:

- CNC i konwencjonalnie,
- elektroerozji,
- skrawania: toczenie, frezowanie, wiercenie,
- szlifowania,
- obróbki termicznej,
- spawania: mig, tig.

Osoby korzystające z naszych usług mogą zaprojektować i wykonać wykrojniki, tłoczniki, formy wtryskowe, a także części zamienne, modele odlewnicze oraz oprzyrządowania specjalne. Oferujemy również transport zamówionych produktów do 1,5 tony.

Więcej informacji o proponowanych przez nas usługach znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy także do odwiedzenia naszego zakładu w Wieleniu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i przedstawimy cennik.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
E
Emil
Obróbka metali wykonana na czas. Pracownicy zajęli się zleceniem momentalnie po zgłoszeniu. Ogromne zaangażowanie, precyzja i rzetelność. Jestem pozytywnie zaskoczony ofertą.
D
Daniel
Firma rzetelnie podeszła do naszego zlecenia. Ich zadaniem było wykonać dla mnie formy wtryskowe do plastiku. Na realizację nie czekałem długo. Cena była według mnie bardzo przystępna.