Unam Group Polska Sp. z o.o.

Producent instalacji i konstrukcji fotowoltaicznych

Energia odnawialna
ul. Przemysłowa 4, 64-730 Wieleń wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
(67) 263 52 33
Unam Group Polska Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Unam Group Polska jest zakładem działającym w branży obróbki metali. W firmie proponujemy również ogromny wybór instalacji i konstrukcji fotowoltaicznych. Nasza siedziba znajduje się w Wieleniu na terenie województwa wielkopolskiego.
Produkty i usługi
Energia odnawialna to ekologiczny i oszczędny sposób coraz częściej stosowany w gospodarstwach domowych. Tworzone przez nas instalacje fotowoltaiczne z łatwością można montować zarówno na dachach płaskich, jak i skośnych. Unam Group z chęcią dopasuje konstrukcje indywidualnie pod Państwa potrzeby. Urządzenia można montować bez względu na rodzaj pokrycia dachowego. Fotowoltaika idealnie sprawdzi się na dachówce ceramicznej, blachodachówce, czy karpiówce.

Naszym Klientom proponujemy całe zestawy fotowoltaiczne. W tym między innymi:

- moduły fotowoltaiczne,
- inwertery,
- konektory,
- okablowanie,
- system montażowy.

Instalacje fotowoltaiczne projektowane przez naszą firmę mogą być też stosowane bezpośrednio w gruncie. Konstrukcje można wbijać w grunt, wkręcać lub mocować do płyt betonowych. Systemy montażowe wykonane są z aluminium, stali ocynkowanej i stali szlachetnej. Gwarantuje to trwałośćproduktu. Systemy są łatwe w montażu, a opcja regulacji kąta nachylenia zapewnia komfort i wydajność użytkowania.

Więcej informacji o naszej ofercie znajdą Państwo na stronie internetowej firmy. Zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub do odwiedzenia naszego biura w Wieleniu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń