Ber-Bud Construction Usługi Ogólnobudowlane Łukasz Bergandy

Wykwalifikowany zespół specjalistów buduje zgodnie z oczekiwaniami inwestora.

Budowa i wykończenia pod klucz
62-270 Świniary 15 lok. 3 wielkopolskie
poniedziałek Otwarte całą dobę
wtorek Otwarte całą dobę
środa Otwarte całą dobę
czwartek Otwarte całą dobę
piątek Otwarte całą dobę
sobota Otwarte całą dobę
niedziela Otwarte całą dobę
(4 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
603 688 148
Adres korespondencyjny
62-270 Świniary 15 lok. 3 wielkopolskie

Informacje

O nas
Jesteśmy firmą wykonawczą specjalizującą się w kompleksowej budowie domów jednorodzinnych, budowie hal przemysłowych, magazynów i innych obiektów.
Z powodzeniem realizującą budowy w Poznaniu i okolicach.

Działalność opieramy na wykwalifikowanej kadrze technicznej, sprawnej organizacji i koordynacji poszczególnych robót, komunikatywnej obsłudze, a także rzetelnym wykonywaniu uzgodnionego zakresu prac budowlanych.
Budujemy z materiałów własnych, wcześniej szczegółowo uzgodnionych z klientem jak.

Budowę domów realizujemy w dwóch standardach obejmujących:
- stan surowy otwarty,
- stan deweloperski,

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Opis działalności
Główną naszą działalnością jest budowa hal magazynowych, produkcyjnych, handlowych, logistycznych, domów w stanie surowym oraz świadczenie innych szeroko pojętych usług budowlanych. Każda budowa, czy to magazynów, czy też hal jak również domów - podejmowana jest przez nas w sposób kompleksowy. Jedną z wielu usług budowlanych, jakie świadczymy, to budowa hal produkcyjnych oraz magazynowych. Wykonanie konstrukcji oraz położenie płyt ściennych i dachowych przy użyciu najwyższej jakości materiałów zapewnia pełną satysfakcję klienta. Doświadczony, wykwalifikowany personel to nasz atut.
Produkty i usługi
Firma Ber-Bud Construction Usługi Ogólnobudowlane Łukasza Bergandy prowadzi roboty budowlane związane ze wznoszeniem od podstaw budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Zajmujemy się organizacją i przygotowaniem placu budowy, plantowaniem terenu, nadzorem i wykańczaniem budynków. Specjalizujemy się w realizacji domów mieszkalnych, zarówno w stanie surowym, deweloperskim, jak i „pod klucz”.

Nasza firma z dużym sukcesem podejmuje się również budowy hal przemysłowych i magazynowych, dostosowanych do potrzeb konkretnego inwestora. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, a powstałe hale spełniają najwyższe standardy, są wytrzymałe i solidnie wykonane. Przechowywane w nich produkty nie zostają narażone na uszkodzenia spowodowane czynnikami zewnętrznymi. Na montowane hale udzielamy gwarancji i zapewniamy ich profesjonalny serwis.

Pracownicy firmy posiadają stosowne kwalifikacje i uprawnienia na wykonywane prace. Dbamy o wysoką jakość świadczonych przez nas usług, podchodząc do ich realizacji z rzetelnością, dokładnością i poczuciem odpowiedzialności za swoją pracę.

Prace budowlane wykonujemy na podstawie gotowych projektów lub uzgadniamy ich zakres, kierując się życzeniami Klienta przed rozpoczęciem budowy. Współpracujemy ze zleceniodawcami na każdym etapie prowadzonych prac. W oparciu o posiadane doświadczenie udzielamy fachowych porad związanych z zastosowaniem tradycyjnych lub nowoczesnych rozwiązań, doborem odpowiednich materiałów oraz ich zakupem w konkurencyjnych cenach.

Działamy szybko, sprawnie i terminowo. Oferujemy wysokąjakość usług, a proponowane przez nas ceny są niewygórowane. Nasza firma ma na swym koncie wiele budynków wzniesionych od podstaw: domów mieszkalnych, hal magazynowych i hal przemysłowych, które zostały wysoko ocenione przez Klientów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Ber-Bud Construction.
Marki i specjalizacje
usługi budowlane, roboty budowlane, wykonawstwo robót budowlanych, wykonawstwo budynków przemysłowych, remonty obiektów budowlanych, stany surowe, roboty żelbetowe, budowa hal stalowych, budowa hal przemysłowych, budowa magazynów, stany surowe budynków, budowa domów jednorodzinnych, budowa domów w stanie surowym, budowa domów mieszkalnych, budowanie domów, budowa domu od podstaw, budowanie domów od podstaw, budowa garaży, budowanie budynków gospodarczych, betonowanie, fundamenty, stropy
Certyfikaty
Wszystkie dostarczone na budowę materiały posiadają atesty i certyfikaty.
Nad bezpieczeństwem każdej budowy czuwa osoba z uprawnieniami, odpowiadająca za wykonanie domu zgodnie z projektem, przepisami prawa budowlanego oraz sztuką budowlaną.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
P
pazy
2019-02-21 15:08:36
Elewacja po remoncie wykonanym przez firmę jest estetyczna i trwała.
P
Paweł
2019-01-17 14:04:47
bez wydłużających sie w nieskończonśc terminów bez dodatkowych kosztów - dobra ekipa
M
Maz51
2018-10-31 09:45:47
profesjonliści polecam
A
Andrzej
2018-10-11 10:31:41
polecam