Wykładzinex Zu Jacek Chmielewski

Profesjonalne układanie podłóg

Usługi posadzkarskie
ul. 3 Maja 49/2, 62-200 Gniezno wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Wykładzinex Zu Jacek Chmielewski

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Wykładzinex oferuje kompleksowe usługi posadzkarskie. Siedziba działalności znajduje się w Gnieźnie. Właścicielem jest Jacek Chmielewski, który zaprasza do kontaktu.
Produkty i usługi
W dzisiejszych czasach jednymi z najpopularniejszych posadzek podłogowych są panele, które zastąpiły klasyczne wykładziny, znajdujące się niegdyś w prawie każdym domu. Tego rodzaju pokrycie podłóg charakteryzuje się trwałością i jest bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Panele podłogowe przypominają prawdziwe drewno, ale są o wiele tańsze od podłóg z litego drewna.

Przedsiębiorstwo Wykładzinex specjalizuje się w kompleksowych usługach posadzkarskich. Działa już od blisko półtorej dekady. Firma zajmuje się montażem różnego rodzaju podłóg, zarówno w lokalach mieszkalnych, jak i budynkach użyteczności publicznej. W ofercie znajdują się między innymi:

- wykładziny obiektowe,
- podłogi prądoprzewodzące,
- podłogi antystatyczne,
- podłogi technicznie podniesione,
- podłogi w salach sportowych,
- wykładziny podłogowe.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom firma gwarantuje najwyższą jakość usług i profesjonalną obsługę. Wizytówką działalności są najlepsze ceny na rynku i krótkie terminy realizacji zleceń.

W razie pytań czy wątpliwości zachęca się Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń