Golden Rose Alemoz S.C. Alina Deniz & Emilia Bayraktar

Oferujemy sprzedaż wysokiej jakości kosmetyków i akcesoriów do makijażu

Wyposażenie salonów kosmetycznych
ul. Chudoby 3, 62-200 Gniezno wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Golden Rose Alemoz S.C. Alina Deniz & Emilia Bayraktar

Informacje

Opis działalności
Firma Golden Rose Alemoz s.c. znajduje się w Gnieźnie, na terenie województwa wielkopolskiego. Działalność rozpoczęliśmy w 2006 roku. Zajmujemy się sprzedażą kosmetyków. Właścicielkami są Alina Deniz i Emilia Bayraktar.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż kosmetyków. Posiadamy 13-letnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych, przede wszystkim kobiet i firm.

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty do cery, oczu, ust, a także paznokci. Pośród produktów do twarzy możemy wyróżnić, bazy, podkłady, kremy BB, kremy CC, korektory, pudry, bronzery, rozświetlacze i róże. Spośród produktów do oczu proponujemy cienie, palety, tusze, eyelinery, kredki, bazy i sztuczne rzęsy, natomiast wśród produktów do ust możemy wyróżnić pomadki, błyszczyki, kredki, pomadki ochronne i bazy.

Posiadamy także ogromny wybór produktów do paznokci, takich jak lakiery do paznokci, odżywki do paznokci, top coaty i zmywacze. Uzupełnieniem naszego asortymentu są zapachy damskie i męskie, pędzle i produkty do dezynfekcji, gąbki, aplikatory, a także produkty do utrwalania makijażu.

Wszystkie nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości składników i są bezpieczne dla użytkowników. Dbamy o to, by w ofercie na bieżąco pojawiały się nowości rynkowe. Chętnie podpowiemy Państwu przy wyborze odpowiedniego produktu, który spełni Państwa oczekiwania.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń