Gutta Polska Sp. z o.o.

Materiały budowlane wysokiej jakości

Materiały budowlane
ul. Fabryczna 9, 62-200 Gniezno wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(61) 428 20 64
Adres korespondencyjny
ul. Fabryczna 9, 62-200 Gniezno wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Gutta Polska to firma z siedzibą w Gnieźnie, wchodząca w skład międzynarodowego przedsiębiorstwa, założonego w Szwajcarii. Słynie ono z wysokiej jakości materiałów budowlanych, które sprzedaje w atrakcyjnych cenach.
Produkty i usługi
Materiały budowlane wysokiej jakości to podstawa firmowej oferty Gutta Polska. Przedsiębiorstwo posiada użyteczne rozwiązania do budowy i remontów obiektów mieszkalnych, usługowych i przemysłowych. Zapewnia szybkie realizowanie zamówień i atrakcyjne ceny, m. in. izolacji fundamentowych. Na klientów czekają
izolacje fundamentów przed wodami gruntowymi. Są to rozwiązania pionowe i poziome, w tym folie fundamentowe i geomembrany. Poza izolacjami w ofercie znajdują się też pokrycia dachowe, takie jak bitumiczne dachówki gontowe i płyty bitumiczne. Ponadto przedsiębiorstwo prowadzi sprzedaż takich materiałów jak:
-płyty profilowe
-płyty z tworzyw sztucznych
-zadaszenia nad drzwi wejściowe
-markizy tarasowe
-markizy modułowe
-geowłókniny
-folie dachowe
-lampy solarne
-asfalt workowany
-artykuły ogrodowe

W tym ostatnim przypadku można zamówić szklarnie, kratki ogrodowe i plandeki i obrzeża trawnikowe.

Więcej informacji dotyczących firmy i jej produktów mogą Państwo znaleźć na stronie internetowej. Witryna to również miejsce gdzie można złożyć zamówienie. Dodatkowe dane o materiałach i ich dostawie otrzymają Państwo pod podanym numerem telefonu lub po napisaniu maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń