SOFEX Sp z o.o Sp.k

Meble tworzone ze skóry i ekologicznych obić

Meble
ul. Kiszkowska 1, 62-200 Gniezno wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(61) 428 46 00
SOFEX Sp z o.o Sp.k

Informacje

Opis działalności
Sofex to firma, która w branży meblarskiej działa już od 1992 roku. Znajduje się w Skiereszewie, na terenie województwa wielkopolskiego. Zajmuje się produkcją mebli tapicerowanych. Do produkcji używa przede wszystkim artykułów przyjaznych środowisku. Firma jest w stałej współpracy z producentami materiałów obiciowych z całej Polski i Europy.
Produkty i usługi
Meble firmy Sofex powstają, dzięki autorskim projektom wykonywam przez zespół technologiczny firmy, a także według wzorów zagranicznych kontrahentów. W ten sposób meble doskonale odzwierciedlają aktualne trendy modowe w zakresie aranżacji wnętrz. Produkty marki Sofex docierają do Klientów z Niemiec, Belgii, Holandii, czy Francji. Są transportowane nawet do USA! Zamówienia są przewożone przez firmę na miejsce wyznaczone przez Klienta.

Wśród asortymentu salonu Sofex znaleźć można meble wypoczynkowe stworzone w nowoczesnym i klasycznym stylu, idealnie do salonu, poczekalni, czy gabinetu. W meblach została zamontowana pianka wysoko-elastyczna, która poprawia wygodę siedziska. Sprężyny marki Bonell pozwalają dostosować twardość siedziska do potrzeb zamawiającego. Firma produkuje także meble funkcyjne, które w dzień pełnią funkcję sofy, a w nocy mogą posłużyć jako łóżko. Są rozkładane i bardzo wygodne. Posiadają też specjalne pojemniki na przechowywanie pościeli.

W ofercie sprzedażowej znajdują się:
- kanapy,
- narożniki,
- zestawy wypoczynkowe fotele.

Każdy mebel można zakupić według osobistego gustu. Klient decyduje o kolorze i rodzaju obicia oraz o elementach dekoracyjnych. W razie usterki firma zapewnia serwis gwarancyjny.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Sofex ze Skiereszewa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń