Marek Musiał Zakład kominiarski

Kominiarz z doświadczeniem.

Kominiarze
ul. Lecha 12, 62-200 Gniezno wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
604242828
marek_kominiarek@o2.pl
ul. Lecha 12
614266655
Marek Musiał Zakład kominiarski

Informacje

Opis działalności
Zakład kominiarski pod kierownictwem Marka Musiała specjalizuje się w świadczeniu tradycyjnych jak i nowoczesnych usług kominiarskich. Wykonujemy przede wszystkim czyszczenie przewodów kominowych oraz pomiary ciągów kominowych jednak oferta firmy jest znacznie bardziej rozbudowana. Siedziba firmy mieści się w Gnieźnie.
Produkty i usługi
Moja firma działa na rynku od 1991 roku, posiadam ogromne doświadczenie w zakresie świadczenia profesjonalnych usług kominiarskich. W firmie systematycznie podnoszony jest poziom kwalifikacji dzięki czemu jesteśmy specjalistami zarówno w nowoczesnych jak tradycyjnych metodach. Oferujemy Państwu przede wszystkim sprawdzanie ciągu i drożności przewodów kominowych - dymowych, spalinowych i wentylacyjnych, z wydaniem pisemnego protokołu wraz ze szkicem przewodów i podłączeń stosownie do Prawa Budowlanego Art.62 ust 6 pkt 1. Wykonujemy opiniowanie i odbiory przewodów kominowych oraz przeprowadzamy okresowe kontrole stanu technicznego przewodów kominowych.

W ofercie znajduje się również udrożnienie przewodów kominowych, porządkowanie podłączeń dymowych, spalinowych i wentylacyjnych a także prześwietlanie wnętrza przewodów kominowych kamerą co pozwala na wykrycie wad.

Zakład Kominiarski
Marek Musiał
ul. Lecha 12
62-200 Gniezno
tel..: 61 426 66 55
tel. kom.: 604 24 28 28

Zapraszamy do współpracy.
Marki i specjalizacje
Oferta obejmuje również:
- montaż drzwiczek wyciorowych,
- montaż nasad kominowych,
- montaż kratek wentylacyjnych,
- przebudowa przewodów kominowych,
- montaż wkładów kominowych,
- malowanie kominów i konstrukcji stalowy

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń