Zakład Kominiarski Marek Musiał

Kominiarz z doświadczeniem

Kominiarze
ul. Lecha 12, 62-200 Gniezno wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
604242828
marek_kominiarek@o2.pl
ul. Lecha 12
614266655
Zakład Kominiarski Marek Musiał

Informacje

Opis działalności
W Zakładzie Kominiarskim Marka Musiała zajmujemy się świadczeniem tradycyjnych i nowoczesnych usług kominiarskich już od 1991 roku. Nasza siedziba znajduje się w Gnieźnie. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Zakładzie Kominiarskim Marka Musiała działamy już od trzech dekad. Posiadamy ogromne doświadczenie w zakresie świadczenia profesjonalnych usług kominiarskich. W firmie systematycznie podnosimy poziom kwalifikacji, dzięki czemu jesteśmy specjalistami zarówno w nowoczesnych jak tradycyjnych metodach. Oferujemy Państwu przede wszystkim sprawdzanie ciągu i drożności przewodów kominowych dymowych, spalinowych i wentylacyjnych, z wydaniem pisemnego protokołu wraz ze szkicem przewodów i podłączeń stosownie do Prawa Budowlanego Art.62 ust 6 pkt 1. Wykonujemy opiniowanie i odbiory przewodów kominowych oraz przeprowadzamy okresowe kontrole stanu technicznego przewodów kominowych.

Nasza oferta obejmuje:

- montaż drzwiczek wyciorowych,
- montaż nasad kominowych,
- montaż kratek wentylacyjnych,
- przebudowa przewodów kominowych,
- montaż wkładów kominowych,
- malowanie kominów i konstrukcji stalowy.

W naszej ofercie znajduje się również udrożnienie przewodów kominowych, porządkowanie podłączeń dymowych, spalinowych i wentylacyjnych, a także prześwietlanie wnętrza przewodów kominowych kamerą co pozwala na wykrycie wad.

Zapraszamy do współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń