Ar-Bud Adrian Roy

Kompleksowe prace remontowe i wykończeniowe

Inwestycje budowlane
ul. Lecha 2/22, 62-200 Gniezno wielkopolskie
(8 opinii) napisz opinię
Ar-Bud Adrian Roy

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Ar-Bud znajduje się w Gnieźnie. Przedsiębiorstwo działa w branży budowlanej i specjalizuje się w pracach remontowych. Jego właścicielem jest Adrian Roy. Usługi wykonywane są przede wszystkim na zlecenie osób fizycznych, np. właścicieli mieszkań albo domów, którzy chcą je odświeżyć.
Produkty i usługi
Jeśli szukają Państwo firmy zajmującej się pracami remontowymi i wykończeniowymi, to najlepszym wyborem jest Ar-Bud. Przedsiębiorstwo zatrudnia doświadczonych budowlańców, a każde zlecenie realizuje kompleksowo. Firma dba o dotrzymywanie terminów, zachowanie dokładności i atrakcyjne ceny. Zajmuje się m.in. renowacja domów i mieszkań, w tym skuwaniem starych tynków, wyburzeniami oraz murowaniem ścian działowych. Specjaliści pracujący dla firmy zajmują się również wylewaniem posadzek, adaptacja poddaszy i montażem instalacji, w tym instalacji elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych. Przy adaptacji stosowane są szeroko ścianki działowe z płyt G-K oraz sufity podwieszane. Usługi świadczone przez firmę Ar-Bud obejmują również:
-malowanie,
-szpachlowanie,
-tapetowanie,
-tynkowanie,
-układanie paneli podłogowych,
-układanie płytek ściennych,
-układanie płytek podłogowych,
-montaż pustaków szklanych.

Firma służy także montażem stolarki otworowej, w tym okien z parapetami i drzwi z futrynami.

Więcej informacji dotyczących oferty Ar-Bud można otrzymać pod podanym numerem telefonu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, wielkopolskie

Opinie

(8 opinii) napisz opinię
J
Jakub
Instalacja wodno-kanalizacyjna wymagała naprawy, dlatego skorzystałem z pomocy Ar-Bud. Wymienili wszystkie rury i podłączyli nowe urządzenia sanitarne. Jestem zadowolony z efektu i polecam ich usługi.
W
Wojtowicz
Specjaliści od instalacji elektrycznych. W moim mieszkaniu wymienili całe okablowanie i teraz nie mam problemu z używaniem urządzeń elektrycznych.
Ł
Łukasz
Firma budowlana, którą polecam. Pracują szybko, a cena za ich usługi nie jest wygórowana.
P
Pawel1977
Zleciłem im pracę przy adaptacji poddasza. Dzięki Ar-Bud mam teraz dodatkowy pokój i chyba urządzę w nim sypialnię.
R
Rafał
Malowanie na medal. Ściany wcześniej wyrównali i idealnie położyli farbę.
E
Emil
Ar-Bud bardzo sprawnie wyremontował mój dom. Po 10 latach wymagał odświeżenia, dlatego cieszę się, że trafiłem na tak dobrą ekipę.
F
Filip
Szybko, dokładnie i za konkurencyjną cenę. Polecam usługi remontowe Ar-Bud.
T
Tomasz
Dobra firma remontowa. Znalazłem ich, kiedy szukałem firmy zajmującej się remontami mieszkań. Odziedziczyłem jedno po krewnym i chciałem je wynająć, ale wymagało renowacji. Firma Ar-Bud stanęła na wysokości zadania i wymieniła instalacje, pomalowała ściany oraz położyła panele podłogowe. Całość świetnie wygląda!

Słowa kluczowe