Ar-Bud Adrian Roy

Wykonawstwo robót remontowych i wykończeniowych

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Lecha 2/22, 62-200 Gniezno wielkopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
603 983 722
Adres korespondencyjny
ul. Lecha 2/22, 62-200 Gniezno wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Ar-Bud to firma z siedzibą w Gnieźnie, założona i prowadzona przez Adriana Roya. Przedsiębiorstwo działa w branży budowlanej i specjalizuje się w pracach remontowo-wykończeniowych. Wykonuje je najczęściej w domach i mieszkaniach. Zapewnia szybkie i dokładne realizowanie wszystkich, w tym najtrudniejszych zleceń.
Produkty i usługi
Kompleksowe prace remontowo-budowlane to podstawa działalności Ar-Bud. Firma używa specjalistycznych narzędzi i najlepszych jakościowo materiałów, co w połączeniu z trzymaniem się projektu sprawia, że jego efekty utrzymują się przez długie lata. Dotyczy to np. malowania, szpachlowania, tynkowania oraz tapetowania. Ekipa budowlana wykonuje też wyburzenia, skuwa tynki i adaptuje poddasza do nowych celów. W pokojach stawiane są ścianki działowe z płyt G-K albo jeśli jest taka potrzeba, firma muruje ściany. Ponadto podwiesza sufity i montuje pustaki szklane. Nie ma żadnego problemu z pracami instalacyjnymi, w tym elektryką i systemami wodno-kanalizacyjnymi. Na ofertę Ar-Bud składają się również takie usługi jak:
-wylewanie posadzek,
-kładzenie paneli podłogowych,
-montaż stolarki otworowej.

W tym ostatnim przypadku montowane są okna wraz z parapetami oraz drzwi z ościeżnicami.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o firmie Ar-Bud. Więcej dowiedzą się Państwo, dzwoniąc pod podany numer telefonu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, wielkopolskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
P
Przemo
Bardzo dobrze wykonywana praca/terminowo dobrze wykonane zlecenie/i nie drogo

Słowa kluczowe