Ow-Rem

Budowa domów pod klucz

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Myśliwiecka 43, 62-200 Gniezno wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
604 137 429
614253216
604137429
owrem@poczta.onet.pl
Ow-Rem

Informacje

Opis działalności
Firma OW-REM została założona w 1998 roku. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Gnieźnie. Właścicielem jest Andrzej Owczarzak. OW-REM świadczy swoje usługi w zakresie budowy domów oraz budowli użyteczności publicznej, a także prac remontowych.
Produkty i usługi
OW- REM świadczy swoje usługi w zakresie budowy domów jednorodzinnych i wielorodzinnych. Zajmujemy się także wznoszeniem średnich i małych budowli użyteczności publicznej. Zajmujemy się również pracami remontowo- budowlanymi w różnego rodzaju budynkach. Są to zarówno domy, jak i bloki mieszkalne. Specjalizujemy się w takich pracach jak:
-rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych,
- wykonywanie instalacji gazowych,
- hydroizolacje,
- ocieplanie budynków,
- wykonywanie instalacji elektrycznych,
- montaż okien i drzwi,
- kosztorysowanie,
- budowanie basenów.

Oferujemy także wykonanie wysokiej jakości prac murarsko- tynkarskich, a także roboty ziemne, czyli wykonujemy wykopy.

Proponujemy swoje usługi także przy adaptacji i aranżacji wnętrz zarówno mieszkalnych, jak i usługowych. Jesteśmy do Pastwą dyspozycji przy takich pracach jak:
- malowanie i tapetowanie,
- układanie podłóg i drewnianych parkietów,
- układanie paneli podłogowych i ściennych,
- układanie terakoty i glazury,
- wykonywanie wielopoziomowych sufitów podwieszanych.

Zastosowanie rozwiązania z sufitem podwieszanym posiada sporo zalet, zarówno jeżeli chodzi o walory estetyczne jak i faktu, że te typu rozwiązanie niesie ze sobą wiele praktycznych dogodności. Dzięki tego typu sufitowi możliwe jest doprowadzenie instalacji w sposób sprawny, bez konieczności skuwania sufitu. Można także swobodnie ukryć przewody, a także złącza instalacji. Zastosowanie tej konstrukcji pozwala także zamaskować niedoskonałości podłoża.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy OW- REM. W celu zapoznania się z naszą ofertą zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
wielkopolskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
Kasia
Szybko zmodernizowali budynki w naszej spółdzielni. Odświeżyli elewacje i ocieplili domy. Cena przystępna, polecam.
A
Adrian
Firma była realizatorem mojej inwestycji budowlanej w ramach domu wielorodzinnego. Zajęli się budową fundamentów, montażem instalacji sanitarnych, dociepleniem elewacji i wykończeniem całej konstrukcji. Dzięki kompleksowości usług obniżyłem koszty budowy, a wszystko zostało wykonane rzetelnie i solidnie.