Zakład Kominiarski Koteras Krzysztof

Kominiarze
os. Jagiellońskie 10 m. 1, 62-200 Gniezno wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)
(5)

Informacje

Kominiarze to branża, w której Zakład Kominiarski Koteras Krzysztof prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Gniezno w województwie wielkopolskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: kkominiarz@wp.pl lub telefonicznej 604 861... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Jeśli chcesz nawiązać z Zakład Kominiarski Koteras Krzysztof kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 62-200 Gniezno os. Jagiellońskie 10 m. 1,.
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Zakład Kominiarski Koteras Krzysztof.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
P
S
Piotr S.
Bardzo polecam korzystanie z usług Pana Krzysztofa i Pana Marka. Wesoła, fachowa i rzetelna ekipa. I bardzo ludzkie ceny usług :)
R
Regina
Szybka reakcja namój telefon o czyszczenie komina, mimo późnego, sobotniego popołudnia. Ffachowe podejście oraz wykonanie usługi. Pozdrawiam pana Kominiarza.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.