Eko-Grzewka Krzysztof Gwizdała

Montaż i serwis urządzeń grzewczych

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Pułkowa 10, 62-200 Gniezno wielkopolskie
Poniedziałek 08:00 - 18:00
Wtorek 08:00 - 18:00
Środa 08:00 - 18:00
Czwartek 08:00 - 18:00
Piątek 08:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
(3 opinie) napisz opinię
Eko-Grzewka Krzysztof Gwizdała

Informacje

Opis działalności
Eko-Grzewka istnieje na rynku od 2011 roku. Zajmuje się instalacją i serwisem urządzeń grzewczych. Siedziba działalności znajduje się w Gnieźnie. Właścicielem jest Krzysztof Gwizdała.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest montaż i serwis urządzeń grzewczych. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w instalacji kotłów gazowych, pieców grzewczych i klimatyzacji. Do podstawowych czynności wykonywanych przez firmę należą przede wszystkim instalacje centralnego ogrzewania oraz przegląd kotłów gazowych. Eko-Grzewka zajmuje się urządzeniami takich producentów jak Junkers, Viessmann, Vaillant, Ariston i wiele innych. Wszystkie prace wykonywane są przy użyciu najnowszych technologii oraz najlepszych materiałów instalacyjnych.

Pracownicy firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, co pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom gwarantują najwyższą jakość usług, profesjonalne doradztwo i fachową obsługę. Wizytówką działalności są najlepsze ceny na rynku oraz krótkie terminy realizacji zleceń. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i większych przedsiębiorstw.

W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Eko-Grzewka.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
gnieźnieński, inowrocławski, koniński, mogileński, obornicki, poznański, słupecki, średzki, wągrowiecki, wrzesiński, żniński

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
A
Alex
Cieniutki fachowiec, dzwoni do konkurencji po porady ze starym piecem.
K
Kaw
Niestety opinia negatywna - pan Krzysztof niestety jest niesłowny. Na tydzień przed umówionym terminem instalacji, gdy dzwonie aby dogadać szczegóły instalacji - pan Krzysztof informuje że rezygnuje z instalacji. Brak mi kulturalnych słów.
N
K
Niezadowolony klieny
Dzień dobry.Chciałam się podzielić opinią na temat pracy Pana Krzysztofa.Niestety jest to opinia negatywna dlatego że Pan ten nigdy na usługę nie przyjechał punktualnie często było to opóżnienie ok. godziny lub nawet więcej.Ostatnio kocioł mi się zepsuł więc poprosilam o przyjazd bo przecież jest awaria. Pan Krzysztof umówił się i niestety nie przyjechał i nawet nie zadzwonił .Jestem bez cieplej wody nie wiem jak długo kiedy znajdę innego fachowca bo tego Pana polecam Wam omijać szerokim łukiem.