Remo Masz s.c. S. Stupczyński W. Sowiński

Regeneracja części do maszyn

Obróbka metali
ul. Roosevelta 116 wjazd od ulicy Fabryczej, 62-200 Gniezno wielkopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(61) 423 88 86
Może cię zainteresować
Remo Masz s.c. S. Stupczyński W. Sowiński

Informacje

Opis działalności
Firma Remo-Masz należy do Stanisława Stupczyńskiego i Wacława Sowińskiego. Siedziba jest zlokalizowana w Gnieźnie, w województwie wielkopolskim. Przedsiębiorstwo istnieje od 1999 roku.
Produkty i usługi
Przedmiotem działalności firmy Remo-Masz jest obróbka metali. Obrabiamy stal węglową, narzędziową i jakościową. Jesteśmy specjalistami w tej kwestii. Zatrudniamy fachowców, którzy mają dużą wiedzę i są doskonale przygotowani do pracy.

Oferujemy prace tokarskie i prace frezarskie. Zajmujemy się przetaczaniem tarcz hamulcowych. Nasz obszar działania obejmuje również spawanie metodami MIG/MAG i TIG.

Spawamy:
- stal czarną,
- stal kwasoodporną,
- żeliwo,
- aluminium,
- metale kolorowe.

Nasza oferta zawiera dorabianie i regenerację części do maszyn. Działamy także jako producent kół zębatych. W asortymencie znajdziesz koła zębate modułowe proste, skośne oraz łańcuchowe metodą obwiedniową. Ponadto wykonujemy małe konstrukcje stalowe. Jesteśmy też producentem ślimacznic brązowych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa Remo-Masz.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
P
pepe
Firmę Remo-Masz znam bardzo dobrze. Pierwszy raz korzystałem z ich usług gdzieś z dwadzieścia lat temu. Minęło tyle czasu a oni ciągle na topie.