Spółdzielnia Pracy Kominiarzy Zakład Usługowy Gniezno

Kominiarze
Rynek 16, 62-200 Gniezno wielkopolskie
(4 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(5)
(4)

Informacje

Firma Spółdzielnia Pracy Kominiarzy Zakład Usługowy Gniezno prowadzi działalność w branży Kominiarze. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Gniezno w województwie wielkopolskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: gniezno@kominiarze.net.pl lub telefonicznej (61) 42... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Z przedstawicielem firmy Spółdzielnia Pracy Kominiarzy Zakład Usługowy Gniezno możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 62-200 Gniezno Rynek 16,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Spółdzielnia Pracy Kominiarzy Zakład Usługowy Gniezno.

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
E
S
Ewa Szymanska
Mimo umówionego terminu tydzień wcześniej kominiarz się nie pojawił, a Spółdzielnia nie powiadomiła telefonicznie, ze nikt nie przybędzie czyścić kominy. Tak nie należy traktować klientów !
M
Marcin
Praca źle wykonana, brak jakiego kolwiek kontaktu, nie polecam
J
jurewk
oni znają sie na tym co robią
J
jurewk
oni znają sie na tym co robią
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.