Iaro sp. z o.o.

Produkcja i remonty maszyn pakujących

Serwis i części do maszyn budowlanych
ul. Trzemeszeńska 8-10, 62-200 Gniezno wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Iaro sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Iaro mieści się w Gnieźnie, w województwie wielkopolskim. Oferta obejmuje zarówno produkcję, serwis, jak i remonty maszyn, a także automatów pakujących. Istnieje na rynku już od 2000 roku. Zainteresowanych zachęca do sprawdzenia szczegółów oferty.
Produkty i usługi
W ofercie firmy Iaro znajdą Państwo niezawodne maszyny pakujące, transportery oraz dozowniki stosowane w różnych gałęziach przemysłu. Maszyny wyróżnia bezawaryjność i wysoka wydajność pracy. Firma Iaro w Gnieźnie zapewnia:
- transportery taśmowe podające,
- automaty pakujące własnej produkcji,
- podajniki ślimakowe produktów,
- automaty pakujące po kapitalnych remontach z gwarancją,
- transportery taśmowe odbierające,
- nowe dozowniki ślimakowe,
- zespoły formujące, w tym płaskie dno, poduszka, stabilo,
- transportery taśmowe stabilizujące,
- nowe dozowniki objętościowe.

Zajmuje się też naprawą, remontami, a także serwisem automatów u klienta. Dodatkowo wykonuje części do automatów pakujących według rysunków lub wzorów. Podejmuje się też wykonania noży tnących dostosowanych do potrzeb klienta. Do obowiązków firmy należy również wymiana sterowań na sterowanie marki Siemens wraz z jego oprzyrządowaniem.

Dopełnienie oferty firmy Iaro stanowi szeroki wybór części zamiennych do automatów własnej produkcji. Dostępne są pojemniki z tworzywa do transporterów podających, sprężyny, uszczelniacze, uszczelki wargowe, pierścienie, oringi, czujniki temperatury, elementy grzejne, czy grzałki patronowe.

Firmę Iaro tworzy zespół doświadczonych fachowców, którzy gwarantują dokładne i terminowe wykonawstwo wszystkich powierzonych zadań. Szczegóły oferty można znaleźć na stronie internetowej.

Firma Iaro w Gnieźnie zaprasza do nawiązania współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń