Trustinvest sp. z o.o.

Studnie głębinowe dla Twojego gospodarstwa domowego

Studnie
ul. Wrzesińska 48, 62-200 Gniezno wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
601 053 601
Trustinvest sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
W Trustinvest zajmujemy się budową studni głębinowych. Wykonujemy także odwierty pod kolektory pionowe gruntowych pomp ciepła. Nasza siedziba znajduje się w Gnieźnie.
Produkty i usługi
Nasza firma działa na rynku już od 1992 roku. Posiadamy ogromne doświadczenie w zakresie wykonywania odwiertów głębinowych na potrzeby studniarskie. Dzięki własnej studni głębinowej gospodarstwo może uniezależnić się od dostaw wody z publicznego wodociągu, a przez to zmniejszyć koszty bytowe.

W ramach proponowanej oferty nasze przedsiębiorstwo podejmuje się między innymi:
- przygotowania projektu studni przez wykwalifikowanego geologa,
- wykonanie odwiertu zgodnie ze sztuką studniarską,
- osadzenie filtrów i rury,
- dobór i zabudowa pompy głębinowej,
- przeprowadzenie badania wody.

Oprócz wykonywania nowych studni głębinowych w Trustinvest przeprowadzamy również ich remonty, czyszczenie oraz serwis. Możemy przywrócić do użyteczności studnie od dawna nieużywane.

Ponadto zajmujemy się wykonywaniem odwiertów pod pionowe kolektory gruntowych pomp ciepła, ich odpowiednim zabezpieczeniem i doprowadzeniem przyłącza do budynku.

W przypadku zainteresowania ofertą zapraszamy do kontaktu telefonicznego z nami.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
N
Niko_demn11
W pełni profesjonalna firma, która zna się na tym, co robi. Załatwili wszystkie kwestie związane z geologią i dokumentacją. Wywiercili studnie, dostarczyli sprzęt i wszystko podłączyli. Wszystko działa i jesteśmy z tego zadowoleni.
W
Woli_wafel
Serdecznie dziękujemy za szybkie wykonanie dla nas studni głębinowej, dzięki niej znacząco udało się obniżyć nasze rachunki za wodę i inwestycja szybko się zwraca.