Hermar. Hernacki M.

Wynajem podnośnika koszowego i koparko-ładowarki

Podnośniki
ul. Wschodnia 14 c, 62-200 Gniezno wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Hermar. Hernacki M.

Informacje

Opis działalności
Firma Hermar od 2011 roku służy Państwu pomocą z zakresu prac ogrodniczych, budowlanych i alpinistycznych. Korzystamy z maszyn pozwalających sprostać najtrudniejszym zadaniom. Siedziba naszej firmy znajduje się w Gnieźnie w województwie wielkopolskim. Właścicielem zakładu jest Marek Hernacki.
Produkty i usługi
Proponowane przez nas usługi realizujemy przy wykorzystaniu podnośników koszowych, koparko-ładowarek oraz mini ładowarek. Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne, jak i różnego rodzaju przedsiębiorstwa. W ramach świadczonych przez nas usług wyrównamy i przygotujemy teren pod Państwa inwestycję. Nie stanowi dla nas problemu wycinka drzew, czy usuwanie pozostałych pni.

Korzystając z naszych usług, mają Państwo możliwość zrealizowania takich usług jak czyszczenie rynien, odśnieżanie dachów, czy mycie okien. Podejmujemy się prac dekarskich i murarskich. Zajmujemy się także czyszczeniem kominów. Dla naszych Klientów proponujemy załadunek i przewóz ziemi oraz żwiru.

Co więcej, wybierając naszą firmę, bezproblemowo wykonamy dla Państwa takie zadania jak:

- malowanie elewacji,
- montaż reklam,
- montaż rolet zewnętrznych,
- wymiana oświetlenia,
- montaż ozdób świątecznych,
- kopanie rowów.

Więcej informacji o naszej ofercie znajdą Państwo na stronie internetowej. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz do odwiedzenia siedziby naszego zakładu w Gnieźnie i skorzystania z usług.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
mogileński, żniński, gnieźnieński, Poznań, słupecki, wągrowiecki, wrzesiński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń