Hermar Hernacki M.

Wynajem podnośnika koszowego i koparko-ładowarki

Podnośniki
ul. Wschodnia 14 c, 62-200 Gniezno wielkopolskie
(11 reviews) napisz opinię
Hermar Hernacki M.
ul. Wschodnia 14 c, 62-200 Gniezno wielkopolskie
Telefon
Hermar Hernacki M.

Informacje

Opis działalności firmy Hermar Hernacki M. w Gniezno
Firma Hermar od 2011 roku służy Państwu pomocą z zakresu prac ogrodniczych, budowlanych i alpinistycznych. Korzystamy z maszyn pozwalających sprostać najtrudniejszym zadaniom. Siedziba naszej firmy znajduje się w Gnieźnie w województwie wielkopolskim. Właścicielem zakładu jest Marek Hernacki.
Produkty i usługi
Proponowane przez nas usługi realizujemy przy wykorzystaniu podnośników koszowych, koparko-ładowarek oraz mini ładowarek. Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne, jak i różnego rodzaju przedsiębiorstwa. W ramach świadczonych przez nas usług wyrównamy i przygotujemy teren pod Państwa inwestycję. Nie stanowi dla nas problemu wycinka drzew, czy usuwanie pozostałych pni.

Korzystając z naszych usług, mają Państwo możliwość zrealizowania takich usług jak czyszczenie rynien, odśnieżanie dachów, czy mycie okien. Podejmujemy się prac dekarskich i murarskich. Zajmujemy się także czyszczeniem kominów. Dla naszych Klientów proponujemy załadunek i przewóz ziemi oraz żwiru.

Co więcej, wybierając naszą firmę, bezproblemowo wykonamy dla Państwa takie zadania jak:

- malowanie elewacji,
- montaż reklam,
- montaż rolet zewnętrznych,
- wymiana oświetlenia,
- montaż ozdób świątecznych,
- kopanie rowów.

Więcej informacji o naszej ofercie znajdą Państwo na stronie internetowej. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz do odwiedzenia siedziby naszego zakładu w Gnieźnie i skorzystania z usług - kadra firmy Hermar.
Zasięg działania
Firma Hermar Hernacki M. z lokalizacji: Gniezno świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie

Opinie

(11 reviews) napisz opinię
O
Oskar
Firma Hermar wynajęła nam podnośnik koszowy w bardzo dobrej cenie. Przy jego pomocy mogliśmy wykonać bezpieczny montaż oświetlenia na słupach. Polecamy.
G
Grzegorz
Wykonali dla nas czyszczenie rynien w większości obiektów kultury w naszej gminie. Niczego nie naruszyli, dokładnie oczyścili instalacje i wykonali prace w terminie.
M
Mequh
Wynajęliśmy tę firmę do usunięcia zabrudzeń na naszym kominie. Zachowali zasady bezpieczeństwa i wyczyścili całą konstrukcję. Dobrze wywiązali się z zadania.
P
Piotr
Pomagali nam przy montażu oświetlenia. Za pomocą podnośnika koszowego wszystkie prace poszły naprawdę bardzo sprawnie. Instalacja wykonana zgodnie z normami bezpieczeństwa.
M
Mirek
Współpracowaliśmy z nimi w zakresie prac dekarskich. Firma pomogła nam z montażem elementów w trudno dostępnych miejscach. Mają podnośnik koszowy o dalekim wysięgu.
H
Hania
Poprosiliśmy ich o umycie okien w naszym wieżowcu biurowym. Firma nie pozostawiła żadnych smug. Bardzo dobrze wykonała powierzone im zadanie.
M
Martyna
Wynajęli nam podnośnik koszowy z obsługą. Zamontowali bilbord na jednym z obiektów wielorodzinnych. Usługę wykonali sprawnie i w przystępnej cenie.
R
Robert
Pracownicy z tej firmy uczestniczyli podczas wyburzenia starego budynku gospodarczego w naszej gminie. Pomogli nam załadować gruz i oczyścić teren. Ich maszyny doskonale radziły sobie z pracami ziemnymi.
W
Wojciech
Poprosiliśmy ich o pomoc przy pracach drogowych w naszej gminie. Firma Hermar wywiązała się ze zleceń na załadunek ziemi, wykopanie rowów o ustalonej głębokości oraz korytowaniu terenu. Serdecznie polecamy za terminowość i solidne wykonanie.
J
Justyna
Firma Hermar pomogła nam przy pracach ogrodniczych. Za pomocą miniładowarki udało im się szybko wyrównać cały teren, a później przygotować glebę do wykonania trawnika z siewu. Polecamy ich, bo dzięki nowoczesnej maszynie znacznie skracają czas realizacji prac.
E
Eda
Polecam fachowo i szybko przycinka drzew