Marcin Tymczewski Instaldom

Kominiarze
62-200 Jankowo Dolne 11a lok. 4 wielkopolskie
(3 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)
(4)

Informacje

Marcin Tymczewski Instaldom działa w branży Kominiarze. Siedziba firmy znajduje się w województwie wielkopolskim w miejscowości Jankowo Dolne.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 600 194... lub mailową: instaldommt@wp.pl
Siedziba firmy Marcin Tymczewski Instaldom znajduje się pod adresem 62-200 Jankowo Dolne 11a lok. 4. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Marcin Tymczewski Instaldom znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
G
Gość
Typowy obwieś arogancki i zgryźliwy typ. Nie polecam tej firmy!!!!
G
Gość
Całkowity brak zarówno profesjonalizmu jak i kultury (wręcz chamskie zachowanie). Nagania tylko pracę dla swojej rodzinki zajmującej się usługami komplementarnymi do wykonywanych przez niego przeglądów gazowych. Bezczelny naciągacz. Nie polecam.
A
Akt...
Polecam
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.