Gościniec w Dolinie Hotel i restauracja

Smaczne dania kuchni polskiej

Restauracje
62-200 Jankowo Dolne 43 wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Gościniec w Dolinie Hotel i restauracja

Informacje

Opis działalności firmy Gościniec w Dolinie Hotel i restauracja w Jankowo Dolne
Hotel i restauracja Gościniec w Dolinie znajduje się w Jankowie Dolnym, w województwie wielkopolskim. Obiekt prowadzi działalność od 1990 roku. Zapewnia każdego dnia smaczne posiłki oraz przygotowuje catering okolicznościowy.
Produkty i usługi
Smacznie i do syta. Tak gotuje kuchnia Gościńca w Dolinie. Menu obejmuje śniadania, obiady i kolacje. Podawane są zupy, drugie dania, a także domowe ciasta. Wszystkie posiłki przygotowywane są z najlepszych składników, na podstawie sprawdzonych przepisów. Dzięki temu wszystko jest świeże i tak dobrze smakuje. Poza daniami z karty kuchnia oferuje catering okolicznościowy na imprezy organizowane w hotelowej restauracji albo w innych miejscach. Oferta obejmuje:
-catering weselny,
-catering konferencyjny,
-catering na imprezy firmowe.

Ponadto przygotowywane są posiłki na komunie, chrzciny, urodziny i stypy.

Gościniec, jako że leży na Szlaku Piastowskim, jest nie tylko doskonałym punktem gastronomicznym na mapie Wielkopolski, ale też świetnym miejscem odpoczynku. Do dyspozycji gości jest 10 miejsc noclegowych w kilku pokojach z łazienkami. Tutaj można się wyspać w komfortowych warunkach i przy konkurencyjnych cenach.

Więcej informacji o Gościńcu w Dolinie znajduje się na stronie internetowej. Kontakt najlepiej nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.

Zasięg działania
Firma Gościniec w Dolinie Hotel i restauracja z lokalizacji: Jankowo Dolne świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, mogileński, poznański, słupecki, wrzesiński, żniński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń