Gościniec w Dolinie Hotel Restauracja

Hotel i Restauracja.

62-214 Jankowo Dolne 43 wielkopolskie
poniedziałek Otwarte całą dobę
wtorek Otwarte całą dobę
środa Otwarte całą dobę
czwartek Otwarte całą dobę
piątek Otwarte całą dobę
sobota Otwarte całą dobę
niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(61) 427 11 21
Adres korespondencyjny
62-214 Jankowo Dolne 43 wielkopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Restauracja i hotel mieści się w zabytkowym budynku.
Produkty i usługi
Gościniec w Dolinie, znajdujący się na Szlaku Piastowskim, zachwyci każdego miłośnika wycieczek turystycznych, rowerowych, fanów paleontologii, fascynatów przyrody oraz amatorów ciszy. Gwarantuje spokój i bliskość natury — można tu znaleźć brekinie, okazałe lipy, spotkać dzięcioły, wiewiórki oraz zaskrońce.

Gościniec w Dolinie to zabytkowy budynek położony w Jankowie Dolnym, w którym mieści się hotel i restauracja, a w razie potrzeby również sala weselna. Najstarsze zdjęcia budowli pochodzą już z 1903 r. Pensjonat posiada miejsca noclegowe dla 10 osób i ma w swojej ofercie również garaż, parking oraz taras z widokiem na gniazdo bocianie. Wewnątrz budynku prowadzony jest sklep ogólnospożywczy.

W Gościńcu znajduje się przeznaczona na obsługę 60. osób sala restauracyjna z barem.Serwowane są tu na co dzień pyszne posiłki oraz organizowane przyjęcia na zamówienie: wesela, komunie, bankiety oraz konsolacje. W pensjonacie możliwe jest również prowadzenie konferencji biznesowych.

Okolica pensjonatu zachwyca nie tylko pięknymi lasami i świeżym powietrzem, ale również ciekawymi atrakcjami: nieopodal znajduje się jezioro ze strzeżonym kąpieliskiem, gdzie można wypożyczyć sprzęt wodny i wybrać się na wycieczkę krajoznawczą lub na ryby – wody bogate są w okazałe szczupaki i węgorze. W Jankowie zachowały się również ruiny wiatraka typu wieżowego z 1896 r.

Jankowo Dolne znajduje się przy trasie Gniezno-Toruń i oddziela geograficznie Wielkopolskę od Kujaw. Nasz Gościniec w Dolinie jest więc idealną bazą wypadową do Gniezna – pierwszej stolicy Polski i pierwszej metropolii kościelnej. To właśnie z tym miastem związana jest słynna legenda o Lechu, Czechu i Rusie.

Około 7 km od Gościńca w Dolinie znajduje się Katedra Gnieźnieńska oraz Muzeum Początków Państwa Polskiego, a 22 km od Jankowa Dolnego swoje atrakcje oferuje Zaurolandia – park rozrywki z Muzeum Paleontologicznym i 80. naturalnej wielkości figurami dinozaurów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin!
Marki i specjalizacje
Najlepsze miejsce do organizacji aktywnego wypoczynku.
W pobliżu znajduje się jezioro z kąpieliskiem strzeżonym, ruiny wiatraka holednerskiego oraz przepiękne lasy.
W budynku mieści się również sklep ogólnospożywczy.

W restauracji organizujemy małe przyjęcia

okolicznościowe takie jak: bankiety, wesela, komunie,

stypy.
Certyfikaty
W budynku mieści się również sklep ogólnospożywczy. W restauracji organizujemy małe przyjęcia okolicznościowe takie jak: bankiety, wesela, komunie, stypy.

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń