Hop-Home Our Passion Firma Remontowo-Budowlana Kinga Artymowicz

Wszystkie ogrodzenia w jednym miejscu

Wykopy i roboty fundamentowe
ul. Paderewskiego 14a, 62-270 Kłecko wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Hop-Home Our Passion Firma Remontowo-Budowlana Kinga Artymowicz
ul. Paderewskiego 14a, 62-270 Kłecko wielkopolskie
NIP
6671768033
Telefon
Hop-Home Our Passion Firma Remontowo-Budowlana Kinga Artymowicz

Informacje

Opis działalności firmy Hop-Home Our Passion Firma Remontowo-Budowlana Kinga Artymowicz w Kłecko
Firmę Hop-Home Our Passion znajdziecie w Kłecku. Specjalizujemy się w produkcji, sprzedaży oraz montażu systemów ogrodzeniowych. Zapoznajcie się z naszą ofertą i skorzystajcie z niej!
Produkty i usługi
Jeśli szukacie solidnych, estetycznych i w pełni funkcjonalnych ogrodzeń prosto od producenta, to świetnie trafiliście. W ofercie Hop-Home Our Passion w Kłecku znajdziecie wszystkie ogrodzenia w jednym miejscu. Naszą ofertą kierujemy do klientów z województw kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego.

Produkujemy i montujemy eleganckie ogrodzenia ozdobne w formie panelowej lub przęsłowej. Wykonujemy je też na podmurówce. Tworzymy indywidualne projekty ogrodzeń w stylu klasycznym i nowoczesnym.

W ofercie mamy ogrodzenia modułowe, w tym ogrodzenia palisadowe, które montujemy z wykorzystaniem prefabrykowanych modułów stalowych. Wykonujemy je ze stali ocynkowanej, którą malujemy proszkowo na wybrany kolor z palety RAL.

Jesteśmy również producentem ogrodzeń panelowych, które wyróżniają się ażurowym designem oraz ogrodzeń siatkowych.

Klientom, którzy chcą ogrodzić fabrykę, halę magazynową lub innych obiekt przemysłowy, proponujemy wykonywanie oraz montaż ogrodzeń przemysłowych o wysokiej trwałości.

Stawiamy też ogrodzenia z pustaków ogrodzeniowych oraz podmurówki betonowe.

Zajmujemy się montażem bram wjazdowych i garażowych, w tym uchylnych, rolowanych, samojezdnych czy przesuwnych.

Nasza oferta obejmuje także furtki, automatykę do bram oraz akcesoria, takie jak między innymi łączniki, kotwy, podpory słupków, obejmy czy zaślepki.

Mamy minikoparkę, miniciągnik i inny sprzęt umożliwiający nam realizację prac ziemnych.

Skontaktujcie się z nami i zamówcie ogrodzenie posesji z montażem!

Zasięg działania
Firma Hop-Home Our Passion Firma Remontowo-Budowlana Kinga Artymowicz z lokalizacji: Kłecko świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie, gnieźnieński, poznański, śremski, wielicki

Aktualności

ogrodzenia panelowe

09.09.2023

Poszukujesz sposobu na zapewnienie prywatności na swojej posesji, nie wydając przy tym dużych sum pieniędzy? Doskonałym wyborem mogą być ogrodzenia panelowe. Są one łatwe w montażu i mogą być stosowane zarówno w ogrodzie, jak i wokół domu. Jeśli jesteś zainteresowany tego typu ogrodzeniem, koniecznie skontaktuj się z nami. Chętnie Ci pomożemy w wyborze i udzielimy szczegółowych informacji.

ogrodzenia palisadowe

04.07.2023

Ogrodzenia palisadowe to skuteczny sposób na ochronę Twojej posesji. Są one wykonane z solidnych słupków i szyn, które są połączone metalowymi lub plastikowymi opaskami. Mogą być używane do oddzielenia różnych obszarów nieruchomości lub jako bariera wokół domu. Ponadto są one łatwe w instalacji i utrzymaniu. Jeśli szukasz sposobu na ochronę swojego majątku, rozważ ogrodzenia palisadowe.

producent ogrodzeń

02.05.2023

Ogrodzenie to wyjątkowa metoda na zabezpieczenie swojej posesji przed niepożądanymi gośćmi. Jednakże kluczowe jest, aby było ono wysokiej jakości i trwałe. Firma Hop-Home Our Passion, specjalizuje się w produkcji ogrodzeń. Oferujemy szeroki wybór wzorów, dzięki czemu mogą Państwo wybrać ten, który najlepiej odpowiada Państwa wymaganiom. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami!

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe